Hlavný účtovník

TATRAKON spol. s r.o.

Miesto práce
Alžbetina, Poprad
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účtuje účtovné prípady v sústave podvojného účtovníctva v súlade s postupmi o účtovaní a rámcovej účtovej osnovy, vykonáva mesačnú uzávierku a ročnú účtovnú závierku, zabezpečuje rozdeľovanie došlých faktúr, uskutočňuje predkontáciu režijných faktúr,
likviduje režijné a investičné faktúry, v spolupráci s technickým úsekom vyhotovuje protokol o zaradení a vyradení hmotného majetku, vedie analytickú evidenciu položiek hmotného a nehmotného majetku, vyhotovuje výpočet účtovných a daňových odpisov pre účely dane z príjmu na základe plánu odpisov spoločnosti, kontroluje knihu tržieb z predajní, bufetu a penziónu Ždiar a účtuje účtovné prípady, ktoré súvisia s predajňami, bufetom a penziónom Ždiar, vystavuje vyšlé faktúry v ostatnej fakturácii a za služby v penzióne Ždiar, zostavuje daňové priznanie dane z príjmov právnických osôb, dane z pridanej hodnoty, dane z motorových vozidiel, uskutočňuje ročne dokladovú inventúru, účtuje inventúrne rozdiely podľa platných predpisov, sleduje a aplikuje právne predpisy zákona o účtovníctve a postupov účtovania a rámcovej účtovej osnovy pre podnikateľov účtujúcich v sústave podvojného účtovníctva, zabezpečuje včasnosť účtovných uzávierok a spracovania účtovných výkazov. Plní ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

732,- € + motivačná zložka prémie, finálna úroveň mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, zľavy na vlastné výrobky v podnikových predajniach, odmeny pri pracovných a životných jubileách, odmeny pri odpracovaní plného pracovného fondu, príspevky zo sociálneho fondu, ďalšie benefity dojednané v Kolektívnej zmluve

ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Fakturácia - expert
Podvojné účtovníctvo - expert
Pokladňa - pokročilý

Počet rokov praxe

4

zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť, spoľahlivosť

Výroba konzervárenských výrobkov a cerálii: mäsové konzervy, termosterilizované jedlá a zeleninové výrobky v hermeticky uzatvorených obaloch. Spoločnosť TATRAKON sa zameriava aj na zdravú výživu spotrebiteľov. Jedinečné označenie logom NATUR bez chemickej konzervácie je typické pre naše konzervárenské výrobky a cerálie.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Alžbetina 23
058 01 Poprad

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Daniela Tkáčová
E-mail: poslať životopis
ID: 3640076   Dátum zverejnenia: 9.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   732,- € + motivačná zložka prémie, finálna úroveň mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta