Skladník - expedient

TATRAKON spol. s r.o.

Miesto práce
Poprad-Matejovce
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,64 EUR/hod.k základnej mzde budú priznané prémie do výšky 25%, priemerná hr. mzda 800,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• pripravuje kompletizácie výrobkov na expedíciu podľa požiadaviek odbytu
• včas upozorňuje na všetky závady zistené na výrobkoch a v sklade
• dbá a udržuje čistotu a poriadok v skladoch
• pri príprave a vydávaní hotových výrobkov zo skladu spolupracuje pri kontrole a úplnosti výrobkov podľa dodacích listov
• pri príprave kompletizácie výrobkov na expedícií, zistené nepodarky vyradí a tieto vyčistí
• dodržiava bezpečnostné predpisy
• dodržiava pravidlá HACCP a SVP a dbá o bezpečnosť potravín
• má hmotnú zodpovednosť za zverené prostriedky
plní ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného

príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, zľavy na vlastné výrobky v podnikových predajniach, odmeny pri pracovných a životných jubileách, odmeny pri odpracovaní plného pracovného fondu, ďalšie benefity dojednané v Kolektívnej zmluve

Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Miesto výkonu práce je v Matejovciach, Priemyselná 5668.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.11.2020 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

potravinársky odbor výhodou

Počet rokov praxe

Obsluha motorových vozíkov
1

zodpovednosť, samostatnosť, zdravotná spôsobilosť na prácu v potravinárstve

Výroba konzervárenských výrobkov a cereálii: mäsové konzervy, termosterilizované jedlá a zeleninové výrobky v hermeticky uzatvorených obaloch. Spoločnosť TATRAKON sa zameriava aj na zdravú výživu spotrebiteľov. Jedinečné označenie logom NATUR bez chemickej konzervácie je typické pre naše konzervárenské výrobky a cereálie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Ulica priemyselná 5668
059 01 Poprad

Kontakt

ID: 3591522  Dátum zverejnenia: 15.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3,64 EUR/hod.