Laborant

TATRAKON spol. s r.o.

Miesto práce
Alžbetina, Poprad
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
635,- € + prémie zo základnej mzdy až do 25%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vykonáva vstupnú kontrolu dodávaných surovín, polotovarov, obalov, etikiet, čistiacich a dezinf.prostriedkov, preveruje kvalitu výrobku po začatí práce podľa určenej technickej dokumentácie, predkladá podklady pre objednávky etikiet, vedie príslušné záznamy, kontroluje dodržiavanie hygieny a sanitácie vo výrobných priestoroch, odoberá stery na kontrolu účinnosti dezinfekcie, kontroluje dodržiavanie teplôt a ostatných metrologických hodnôt, vykonáva výstupnú kontrolu u každej výrobnej dávky podľa technickej dokumentácie, zastupuje manažéra riadenia kvality

príspevok zo sociálneho fondu na kultúrne a športové podujatia, zľavy na vlastné výrobky, odmeny pri pracovných a životných jubileách, odmeny pri odpracovaní plného pracovného fondu, príspevok zamestnávateľa na dôchodkové sporenie, ďalšie benefity dojednané v Kolektívnej zmluve

ďakujeme všetkých záujemcom o prácu, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Dotknutá osoba má právo požadovať od prevádzkovateľa prístup k osobným údajom, ktoré sú o nej spracúvané, právo na opravu osobných údajov, právo na vymazanie, alebo obmedzenie spracúvania osobných údajov, právo namietať voči spracúvaniu osobných údajov, právo na neúčinnosť automatizovaného individuálneho rozhodovania vrátane profilovania, právo na prenosnosť osobných údajov, ako aj právo podať návrh na začatie konania dozornému orgánu. V prípade ak prevádzkovateľ spracúva osobné údaje na základe súhlasu dotknutej osoby, dotknutá osoba má právo kedykoľvek svoj súhlas so spracúvaním osobných údajov odvolať. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Dotknutá osoba môže uplatniť svoje práva zaslaním emailu na adresu: [email protected] , alebo písomne na adresu prevádzkovateľa.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.12.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárska technológia, hygiena potravín

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita

Výroba konzervárenských výrobkov a cerálii: mäsové konzervy, termosterilizované jedlá a zeleninové výrobky v hermeticky uzatvorených obaloch. Spoločnosť TATRAKON sa zameriava aj na zdravú výživu spotrebiteľov. Jedinečné označenie logom NATUR bez chemickej konzervácie je typické pre naše konzervárenské výrobky a cerálie.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Alžbetina 23
058 01 Poprad

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Daniela Tkáčová
E-mail: poslať životopis
ID: 3549665   Dátum zverejnenia: 29.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   635,- € + prémie zo základnej mzdy až do 25%