Zamestnanec vlastnej ochrany

TATRAKON spol. s r.o.

Miesto práce
Alžbetina 23, 058 01 Poprad
Termín nástupu
01.02.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3,65 /hod. + príplatky za prácu v noci, sobotu a nedeľu, ďalšie bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zabezpečuje ochranu majetku spoločnosti, vedie evidenciu vstupu a výstupu osôb a dopravných prostriedkov, kontroluje osoby pri vstupe do objektu a pri opúšťaní objektu, vykonáva pravidelné alebo náhodné prehliadky, vedie evidenciu vstupu a výstupu osôb a dopravných prostriedkov a vykonáva kontrolu všetkých dopravných prostriedkov podľa vystavených výdajok podpísaných kompetentnými zamestnancami, kontroluje nenarušenosť oplotenia areálu spoločnosti, jeho poškodenia a neoprávneného vstupu osôb, resp. nelegálneho vynášania majetku spoločnosti, zabezpečuje nenarušenosť objektov spoločnosti /krádeže vlámaním, rôzne poškodenia pod./, aktívne zisťuje možnosti vzniku požiarov, výbuchov a prevádzkových havárií, plní ďalšie úlohy podľa pokynu nadriadeného

zo sociálneho fondu, príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, odmeny pri pracovných a životných jubileách, odmeny pri odpracovaní plného pracovného fondu, zľavy na vlastné výrobky v podnikových predajniach, ďalšie benefity dojednané v Kolektívnej zmluve

ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

preukaz odbornej spôsobilosti typu S, trestná bezúhonnosť, zodpovednosť, zdravotná a psychická spôsobilosť na prácu v oblasti súkromnej bezpečnosti

Výroba konzervárenských výrobkov a cerálii: mäsové konzervy, termosterilizované jedlá a zeleninové výrobky v hermeticky uzatvorených obaloch. Spoločnosť TATRAKON sa zameriava aj na zdravú výživu spotrebiteľov. Jedinečné označenie logom NATUR bez chemickej konzervácie je typické pre naše konzervárenské výrobky a cerálie.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Alžbetina 23
058 01 Poprad

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Daniela Tkáčová
E-mail: poslať životopis
ID: 1344166   Dátum zverejnenia: 11.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,65 /hod. + príplatky za prácu v noci, sobotu a nedeľu, ďalšie bonusy