Manažér pre tradičný trh

TATRACHEMA, výrobné družstvo Trnava

Miesto práce
Bulharská 40, okres Trnava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vedenie tímu obchodných zástupcov s cieľom zabezpečovať ich rozvoj, koučovanie, motiváciu a neustály rast.
• Rozvoj a realizácia veľkých obchodných príležitostí.
• Udržiavanie obchodných kontaktov, starostlivosť o kľúčových zákazníkov.
• Zodpovedanie za dosahované obchodné výsledky spoločnosti.
• Plánovanie obchodných cieľov.
• Uzatváranie zmlúv o spolupráci a následná starostlivosť o kľúčových zákazníkov.

• Služobný automobil, notebook, mobilný telefón
• Stabilná firma na trhu s dlhoročnou praxou.
• Možnosť mimoriadnych odmien, dovolenkového a vianočného platu.
• Možnosť rekondičných pobytov.
• Pestrý sociálny program
• Stravné lístky.

Do výberového konania budú zaradení len uchádzači spľňajúci požadované kritériá.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov zaradených do výberového konania za účelom osobného pohovoru.

Všetky osobné údaje, ktoré nám budú poskytnuté, považujeme za dôverné v zmysle zákona č. 122/2013 Z.Z. o ochrane osobných údajov.

K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné Vašu žiadosť ďalej spracovať:
„ Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti TATRACHEMA, VD Trnava so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu 6 mesiacov, alebo do písomného odvolania v zmysle Zak. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, ekonomika, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Dynamickosť, organizačné schopnosti, dôslednosť, samostatnosť, precíznosť, komunikatívnosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, obchodné zručnosti, schopnosť vyjednávať.

Popredný výrobca čistiacich prostriedkov na Slovensku

TATRACHEMA, v. d. Trnava je slovenský výrobca bytovej chémie. Medzi jeho produkty patria WC čističe, prostriedky na úpravu textílií, saponáty, prostriedky na čistenie a leštenie nábytku, podláh, práškové čističe, čističe na zmäkčovanie vody, na čistenie sifónov. Značky FIXINELA, DIAVA, BONY, SIFO, TORO, GRILPUR,JASO, LUXON slúžia verne svojim zákazníkom už 70rokov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3194261  Dátum zverejnenia: 21.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou