Можливість для людей з України

Kuchár/-ka / Šéfkuchár v Hoteli Tatra****, Bratislava (s ubytovaním)

TATRA UNITED CORPORATION, a.s.

Miesto práce
Hotel Tatra, Námestie 1. mája, Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP, dohodou
Od 1 300 EUR/mesiac+ príplatky za sviatky a víkendy, + zaujímavé motivačné prémie na základe výsledkov, + ročné odmeny, + ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu, 4-hviezdičkového hotela v centre hlavného mesta, hľadáme ďalšieho šikovného kuchára/-ku s chuťou a zápalom pre svoju prácu a možnosťou KARIERNEHO RASTU.

Práca kuchára v hoteli zahŕňa:
- príprava surovín, výroba a príprava jedál, ich aranžovanie a estetika
- dodržiavanie správnych technologických a kvalitatívnych postupov a štandardov, dodržiavanie predpisov HACCP,
- dodržiavanie noriem spotreby surovín,
- zodpovednosť za skladové zásoby surovín, ich stav a objednávanie v spolupráci s kolegami z F&B, inventúry a pod.
- spolupráca s ostatnými oddeleniami hotela.

- príjemná a kreatívna práca v mladom kolektíve,
- stabilná práca v silnej spoločnosti,
- možnosť sebarealizácie,
- férové podmienky = dohodnutá mzda v plnej výške na páske + príplatky za sviatky a víkendy
- možnosť UBYTOVANIA PRIAMO V HOTELI
- zľavy na služby v hoteloch v rámci spoločnosti TATRA UNITED CORPORATION a.s.
- Multisport karta
- možnosť parkovania priamo v hoteli

Vopred ďakujeme za všetky zaslané životopisy na pozíciu kuchára v našom hoteli. Kontaktovať budeme vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo, cestovný ruch

Prax na pozícii/v oblasti

2

- pozitívny a poaktívny prístup k práci,
- ochota, spoľahlivosť a zodpovednosť,
- zmysel pre poriadok a čistotu

TATRA UNITED CORPORATION je privátna akciová spoločnosť založená v roku 1994, pôvodne určená na prevádzkovanie jedného bratislavského hotela. Postupne spoločnosť rozšírila svoju pôsobnosť v oblasti cestovného ruchu tak, že v súčasnosti vlastní a prevádzkuje tri hotely v Bratislavskom a Trnavskom regióne.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4283360  Dátum zverejnenia: 17.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac