Účtovník/Ekonóm

TATRA UNITED CORPORATION, a.s.

Miesto práce
Hotel Rozálka, Pezinok-Stará hora
Termín nástupu
01.01.2022
1 100 EUR/mesiacmzda je diferencovaná podľa skúseností a doby trvania zmluvného vzťahu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné vedenie podvojného účtovníctva
- fakturácia
- účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr
- účtovanie pokladne, banky, interných dokladov
- formálna kontrola účtovných dokladov
- kontrola saldokonta
- reportingové aktivity
- zodpovednosť za správne zaúčtovanie účtovných položiek
- komunikácia s klientami
- dodržiavanie platnej daňovej a účtovnej legislatívy
- vykonávanie ďalších súvisiacich činností podľa pokynov nadriadeného

- práca v mladom kolektíve
- dlhoročné pôsobenie na trhu
- zamestnanecká strava
- množstvo benefitov v rámci spoločnosti TUC, a.s.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, Financie, Účtovníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

v oblasti účtovníctva

Počet rokov praxe

2

- skúsenosť so samostatným vedením podvojného účtovníctva
- znalosť daňovej a účtovnej problematiky, prehľad v legislatívnych predpisoch
- samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť, zmysel pre detail
- flexibilita, systémový prístup k práci
- aktívny a samostatný prístup k riešeniu zverených úloh
- skúsenosti s programom OMEGA a HORES výhodou ( nie je podmienka)

TATRA UNITED CORPORATION je privátna akciová spoločnosť založená v roku 1994, pôvodne určená na prevádzkovanie jedného bratislavského hotela. Postupne spoločnosť rozšírila svoju pôsobnosť v oblasti cestovného ruchu tak, že v súčasnosti vlastní a prevádzkuje tri hotely v Bratislavskom a Trnavskom regióne.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4187035  Dátum zverejnenia: 16.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac