Čašník/čašníčka

TATRA UNITED CORPORATION, a.s.

Miesto práce
Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 700 EUR/mesiaczákladná zložka 700.-€ (brutto) + odmeny až do 150.-€ + príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, sviatky, noc v zmysle Zákonníka práce a iné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha hostí v hotelovej reštaurácií + terasa
- presné zaznamenávanie objednávok, servírovanie jedál a nápojov
- starostlivosť o individuálneho hosťa, odporúčanie jedál a nápojov, dôkladná znalosť
jedálneho a nápojového lístka
- príprava a obsluha skupinových akcií, osláv , svadby , konferencie a eventov
- profesionálne správanie podľa nastavených hotelových štandardov
Hmotná zodpovednosť za tovar, peniaze.
Príjemné vystupovanie, zodpovednosť, čistota.

- zamestnanecká strava
-30% zľava v hotelovej reštaurácií
- možnosť ubytovania
- zamestnanecké zľavy v sieti hotelov TATRA UNITED CORPORATION
- mladý ambiciózny kolektív, príjemné pracovné prostredie
- Multi-sport karta
- teambuildingy, vianočné večierky
- možnosť kariérneho rastu

Vaše životopisy posielajte prosím mailom na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelové služby - čašník je výhodou nie podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

príjemné vystupovanie voči klientom , komunikatívnosť
zodpovednosť, samostatnosť, chuť na sebe pracovať, zvládanie stresových situácií

TATRA UNITED CORPORATION je privátna akciová spoločnosť založená v roku 1994, pôvodne určená na prevádzkovanie jedného bratislavského hotela. Postupne spoločnosť rozšírila svoju pôsobnosť v oblasti cestovného ruchu tak, že v súčasnosti vlastní a prevádzkuje tri hotely v Bratislavskom a Trnavskom regióne.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Nám. 1. mája č. 5
811 06 Bratislava
ID: 2447300  Dátum zverejnenia: 12.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac