Ponuka pre barmana/čašníka v hoteli Horizont Resort ****

Tatra Trading International s.r.o.

Miesto práce
Stará Lesná
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
1 200 - 1 400 EUR/mesiacPlatové ohodnotenie je za odpracovaný plný pracovný fond v danom kalendárnom mesiaci. Výsledná suma sa odvíja aj na počte odpracovaných víkendov, resp. sviatkov, akcií a iných schopností a šikovnosti zamestnanca.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň spočíva v obsluhe hotelových aj externých hostí. Hľadáme človeka, ktorý bude dávať rýchly, účinný a zdvorilý servis hosťom, zaisťovať flexibilnú prevádzku, zvyšovať predaj profesionálnym prístupom, vybavovať objednávky v súlade s hotelovými procedúrami a spolupracovať v tíme.

Jazyk výhodou.

Vzdelanie stredoškolské, podstatné sú skúsenosti, poprípade kurzy a školenia v odbore sú výhodou.

Práca v stabilnej spoločnosti s možnosťou kariérneho rastu. Možnosť ubytovania počas pracovných smien. Poskytnutie pracovného oblečenia po ukončení skúšobnej lehoty, príspevok na stravu, strava poskytovaná priamo v hoteli. Možnosť uplatnenia výhod klubovej karty v našich zariadeniach, zľavy na vstupy i konzumáciu. Sezónne lístky do Aquaparku a rôzne iné benefity.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Tatra Trading International s.r.o. je orientovaná na hotelový , kongresový a wellness business. Je to výnimočný špičkový projekt ocenený viacerými certifikátmi v oblasti enviromentalistiky, ekológie, hotelových a reštauračných služieb, s medzinárodnou klientelou a s významným postavením na slovenskom trhu cestovného ruchu.Spoločnosť prevádzkuje exkluzívny hotel Horizont Resort**** a hotel Hills**** v Starej Lesnej.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Nawratovitzová
Tel.: +421917961685
E-mail: poslať životopis
ID: 4821914  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac