Plavčík/Plavčíčka hotel Horizont/Hills ****

Tatra Trading International s.r.o.

Miesto práce
Hotel Horizont Resort, Stará Lesná
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plavčík zodpovedá za bezpečnosť klientov v bazéne, saunovom svete, za poriadok v bazénoch a ich okolí, v prípade potreby zasahuje a poskytuje prvú pomoc.

Potrebné mať platný plavčícky preukaz!

Práca v stabilnej spoločnosti s možnosťou kariérneho rastu. Možnosť ubytovania počas pracovných smien. Poskytnutie pracovného oblečenia po ukončení skúšobnej lehoty, príspevok na stravu, strava poskytovaná priamo v hoteli a rôzne ďalšie benefity. Sme skvelý mladý kolektív, ktorý rád uvíta nových členov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Tatra Trading International s.r.o. je orientovaná na hotelový , kongresový a wellness business. Je to výnimočný špičkový projekt ocenený viacerými certifikátmi v oblasti enviromentalistiky, ekológie, hotelových a reštauračných služieb, s medzinárodnou klientelou a s významným postavením na slovenskom trhu cestovného ruchu.Spoločnosť prevádzkuje exkluzívny hotel Horizont Resort**** a hotel Hills**** v Starej Lesnej.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4500953  Dátum zverejnenia: 13.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac