Pomocný operátor zariadenia na výrobu netkaného textilu

TATRA TEXTIL, s.r.o.

Miesto práce
Popradská 224, Hozelec
Termín nástupu
03.09.2018
3,05€/hod + 50€/mesiac prítomnosť + 50€/mesiac kvalita + %výkonová odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha zariadenia na výrobu netkaného textilu,
- starostlivosť o zariadenie a bežná údržba,
- prísun materiálu do zariadenia,
- odoberanie výrobkov zo zariadenia a balenie.

- Prémiové ohodnotenie: +dochádzka 50€, +kvalita 50€, +výkon %
- Stabilná firma, inovatívne technológie a svetovo špičkové produkty
- Pracovný pomer trvalý s istotou udržania zamestnania
- 13. plat v závislosti od firemných výsledkov + darčekové poukážky

Zvýhodnené skúsenosti a Odborné vzdelanie technického smeru - zámočník, obrábač kovov, operátor CNC, elektrotechnik, mechatronik, elektrikár.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť
spoľahlivosť
praktické myslenie
pozornosť

Výroba netkaných textílií, spacích vakov, športového oblečenia, posteľovín.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3472831  Dátum zverejnenia: 17.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,05€/hod + 50€/mesiac prítomnosť + 50€/mesiac kvalita + %výkonová odmena