Obchodník s nehnuteľnosťami, predajca nového developerského projektu, realitný špecialista

TATRA REAL, a. s.

Miesto práce
Dunajská, Bratislava
Termín nástupu
asap
1 800 EUR/mesiac+ zaujímavá mesačná odmeňovacia zložka, konečná mzda závisí od znalostí a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Predaj nového developerského bytového projektu (285 bytov) – www.galvania.sk
- Obchodná a marketingová príprava projektu
- Príprava ponúk, uzatváranie rezervačných a kúpnych zmlúv
- Analýza trhu bytových projektov v Bratislava – prezentácia vedeniu spoločnosti
- Vyhľadávanie nových nájomcov do objektov vo vlastníctve zamestnávateľa v Bratislave (obchodné centrum, administratíva, obchodné priestory, parkovacie miesta, byty, apartmány v centre mesta)
- Starostlivosť o existujúcich nájomcov v portfóliu zamestnávateľa
- Príprava ponúk, uzatváranie nájomných zmlúv a súvisiacich dodatkov k nájomným zmluvám ohľadom predĺženia, ukončenia nájmu či zmeny nájmu
- Príprava prehľadov obsadenosti nájomných priestorov, podľa zadaných kritérií a dohodnutej štruktúry vrátane pravidelnej aktualizácie
- Zodpovednosť za zmluvnú agendu v súvislosti s pridelenými projektami
- Riešenie požiadaviek klientov v spolupráci s oddelením správy majetku
- Administratívne riešenie pohľadávok nájomcov
- Sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľností
- Rokovanie s klientmi
- Vyhľadávanie nových možností investícií v obchode s nehnuteľnosťami
- Obchodná analýza trhu s nehnuteľnosťami
- Zabezpečovanie obhliadok nehnuteľností

Práca v mladom kolektíve v modernom prostredí
Samostatná a zodpovedná práca s možnosťou sebarealizácie
Možnosť profesionálneho rastu a osobného rozvoja
Dynamické prostredie v stabilnej spoločnosti
Motivujúce finančné ohodnotenie
K dispozícii služobný mobil
Teambuildingy, spoločenské podujatia pre zamestnancov
Priateľská atmosféra

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, stavebníctvo, ekonomika, právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok

Príjemné a profesionálne vystupovanie
Komunikatívnosť, samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť
Organizačné a obchodné zručnosti a znalosti
Zodpovednosť a samostatnosť
Obchodná orientácia na klienta – proklientsky prístup
Odolnosť voči stresu, zvládanie viacerých úloh naraz
Znalosť realitného trhu
Aktívne ovládanie anglického jazyka je výhodou

Inzerujúca spoločnosť je developerská a investičná skupina so zameraním na prenájom nehnuteľností, realizáciu developerských projektov a správu vlastných administratívnych a obchodných objektov, podniká v oblasti potravinárskej výroby. Spoločnosť pôsobí na Slovensku od roku 1992 a má na trhu stabilné postavenie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4351043  Dátum zverejnenia: 30.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac