Pracovník na riečnych lodiach-po zaškolení lodník

TATRA MARINE SERVICES s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Zahraničie - ostatné, Belgicko, Holandsko
Termín nástupu
01.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 1400

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prvý krok je absolvovanie 2-mesačného (piatky-soboty) kurzu, ktorý uchádzača pripraví po odbornej stránke na prácu v zácvikovej funkcii "pomocný lodník" (táto sa nedá vynechať, resp. obísť) a zároveň na kvalifikačné skúšky na funkciu "lodník". Druhý krok je nástup na lodnú prax, ktorá je zaistená na výletných lodiach (lepší absolventi kurzu - jazyk, odbornosť) aj na nákladných lodiach. Po absolvovaní povinnej praxe v trvaní 180 dní nasledujú skúšky na Dopravnom úrade na získanie spôsobilosti "lodník". Kurz je zameraný aj na prípravu na tieto skúšky.
Vekové obmedzenie - 19 - 35 rokov (v závislosti od požiadaviek konkrétnej lodnej spoločnosti)

Keďže lodníkov, neskôr kormidelníkov a postupne lodných kapitánov je vo vnútrozemskej plavbe veľmi veľký nedostatok, majitelia lodí / lodné spoločnosti poskytujú viaceré výhody:
- plat pomocného lodníka vo výške 600 - 1400 EUR
- plat lodníka vo výške 1800-2800 (3000) EUR
- systém práce 1 mesiac na lodi 1 mesiac doma
- platená cesta na loď/z lode
- na výletných lodiach podiel na "tips" (tringeltoch) od cestujúcich
- platené odvody (v závislosti od lodnej spoločnosti a vlajky pod ktorou loď pláva)

V prípade záujmu zaslať CV v slovenskom jazyku na uvedenú e mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovitosť, cieľavedomosť, ovládanie aspoň jedného z uvedených cudzích jazykov, obidva sú výhodou

Namorná crewingová agentúra, sprostredkovanie práce v námornej a riečnej plavbe, kurzy podľa požiadaviek konvencie STCW 2010.
ID: 3358239  Dátum zverejnenia: 10.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 1400