Logo TATRA GOLD spol.s r.o.

Operátor extrúzneho strojného zariadenia

TATRA GOLD spol.s r.o.

Miesto práce
Továrenská 422, 018 61 Beluša
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 2 000 EUR/mesiacK základnej mesačnej mzde prináležia príplatky za nočné, soboty, nedele, sviatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha strojného zariadenia.

- vianočné odmeny

- darčekové poukážky

- 13. a 14. prémie

- vitamínové balíčky

- možnosť stravovať sa vo firemnej jedálni

- železničná stanica je päť minút pešo od miesta výkonu práce

- rekreačný príspevok v aquaparku v horskom prostredí

Informácie o výberovom konaní

Na osobný pohovor budeme pozývať vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Samostatnosť, fyzická zdatnosť.

Spoločnosť Tatra-Gold spol. sr.o. bola založená v roku 1993 a s výrobou začala začiatkom roka 2003. Medzičasom sa spoločnosť rozvinula na najväčšieho výrobcu polyetylénu na Slovensku a dnes spracováva 10000-15000 ton ročne. Spoločnosť sprevádza skúsený tím v obchodnej a technickej oblasti.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4795824  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac