Logo TATRA GOLD spol.s r.o.

Výrobný a skladový manipulant

TATRA GOLD spol.s r.o.

Miesto práce
Továrenská 422, 018 61 Beluša
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 300 EUR/mesiacK základnej mesačnej mzde prináležia prémie do výšky 450 €. Príplatky za nočné.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s vysokozdvižným vozíkom v sklade

- zabezpečenie pomocného materiálu do výroby

- vianočné odmeny

- darčekové poukážky

- 13. a 14. prémie

- vitamínové balíčky

- možnosť stravovať sa vo firemnej jedálni

- železničná stanica je päť minút pešo od miesta výkonu práce

- rekreačný príspevok v aquaparku v horskom prostredí

Trojzmenná prevádzka 7,5 hodinový čistý pracovný čas, týždeň ranná, týždeň nočná, týždeň poobedná, víkendy voľné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Nutná prax s obsluhou VZV, spoľahlivosť, iniciatívnosť.

Spoločnosť Tatra-Gold spol. sr.o. bola založená v roku 1993 a s výrobou začala začiatkom roka 2003. Medzičasom sa spoločnosť rozvinula na najväčšieho výrobcu polyetylénu na Slovensku a dnes spracováva 10000-15000 ton ročne. Spoločnosť sprevádza skúsený tím v obchodnej a technickej oblasti.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4795771  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac