Logo Tatra Finance Management s. r. o.

Obchodný konzultant

Tatra Finance Management s. r. o.

Miesto práce
Bratislava Petržalka, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 500 EUR/mesiacMzda sa skladá z 2 častí: fixný plat 1 300€ + nadštandardné provízie. Priemerný plat obchodného konzultanta 2500€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ambiciózneho a talentovaného jednotlivca na pozíciu obchodníka. Ak máte silné obchodné schopnosti a vášeň pre finančné trhy, táto príležitosť je pre vás!

Vašou úlohou bude aktívne komunikovať s klientami, sledovať vývoj na finančných trhoch a identifikovať výhodné investičné príležitosti. Budete spolupracovať s naším tímom skúsených profesionálov a využívať analytické nástroje a dáta na správne rozhodovanie. Pre detailnejšie informácie o náplni práce kontaktujte nás na čísle - +421940877454.

Skúsenosť v oblasti obchodovania s cennými papiermi je vítaná, ale nie je podmienkou. Sme ochotní poskytnúť príležitosť pre motivovaných jednotlivcov s chuťou učiť sa a rásť.
Ak hľadáte stimulujúce pracovné prostredie a príležitosť rozvíjať svoju kariéru v oblasti financií, neváhajte a pošlite nám svoj životopis ešte dnes. Tešíme sa na vašu spoluprácu!

  • Možnosť kariérneho rastu vo finančnom sektore
  • Aktívny a profesionálny tím
  • Príjemná a priateľská atmosféra na pracovisku
  • Výnimočné platové podmienky, postupne narastajúce v priebehu vašej kariéry
  • Profesionálne školenia o medzinárodných kapitálových trhoch a predaji
  • Získanie certifikátov z odborných skúšok
  • Firemné večierky
  • Zázemie stabilnej spoločnosti

Všetkým kandidátom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Komunikačné schopnosti na výbornej úrovni
  • Profesionálne a príjemné vystupovanie
  • Ambiciózny prístup k práci
  • Výhodou sú skúsenosti v oblasti investícií

Tatra Finance Management s.r.o. je samostatný finančný agent v sektore kapitálového trhu, ktorý poskytuje služby na základe povolenia udeleného Národnou bankou Slovenska a je zapísaný v registri finančných agentov a finančných poradcov pod registračným číslom SFA - 273685. Ako samostatný a nezávislý finančný agent sme zárukou spoľahlivých služieb a profesionálneho prístupu. Spolupracujeme s obchodníkmi s cennými papiermi, s ktorými pre klientov tvoríme pevný podklad pre začiatok vášho investovania.

Kontakt

ID: 4812406  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac