Brigádnik na oddelenie zabezpečených úverov pre fyzické osoby

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/mesiacMzda 6 € na hodinu brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Aké výzvy vás u nás čakajú?

• Tvojou náplňou práce bude:
• spracovávanie štatistík a príprava pravidelných, aj ad-hoc reportov a analýz
• monitoring predajných výsledkov, produktových kampaní, súťaží či pilotov
• príprava podkladov a prezentácií pre manažment
• administratívna a organizačná činnosť

Čo vám ponúkame?

• vhodné pre študenta VŠ
• flexibilný pracovný čas s možnosťou individuálneho rozloženia v čase, v dohodnutom počte hodín - maximálne 20 hodín týždenne
• príležitosť kariérneho rastu
• príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej bankovej skupiny
• možnosť učiť sa nové veci

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aký je ideálny kandidát?

• VŠ (MFI, technický alebo ekonomický smer ideálne)
• analytické myslenie
• znalosť MS Office
• skúsenosti s nástrojmi (SQL Developer, PowerBI, SAS Data Miner, Python, ...) sú výhodou
• angličtina aspoň v písomnej podobe
• ochota učiť sa nové nástroje a postupy
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, vyplňte prosím online dotazník. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Online dotazník