IT analytik pre oblasť mobilných aplikácií

Miesto práce
Bratislava
2 000 EUR/mesiacMinimálna nástupná mzda pre juniorných kandidátov s istou mierou praxe začína na 2000 € brutto pri plnom úväzku. Pri dvojročných skúsenostiach od 2300 € brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Aké výzvy vás u nás čakajú?

• Náplň práce
• Náš IT vývojový tím pracujúci na retailových produktoch banky a distribučných kanáloch privíta nového člena, ktorý by nám bol posilou v oblasti IT analýz.  Ak máš znalosti uvedené v požiadavkách a zároveň si zvedavý/zvedavá, baví ťa rozmýšľať, navrhovať lepšie riešenia, učiť sa od ostatných, radi sa s tebou stretneme a povieme ti viac.
• Podľa miery tvojich znalostí a skúseností sa ti vieme venovať a dostať ťa "na palubu". Naše očakávania od teba sú:
• schopnosť byť v určitom čase samostatný
• byť pripravený aktívne sa učiť, hľadať riešenia, pýtať sa, spájať si súvislosti
• komunikovať s tímom, súvisiacimi útvarmi
• byť zorganizovaný a vedieť si riadiť priority
• znalosť bankového prostredia je výhodou

Čo vám ponúkame?

• Príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky
• Možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
• Atraktívne kariérne príležitosti
• Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
• Práca so skúsenými lídrami
• Zvýhodnenia na produktoch Tatra banky balík služieb Tatra personal, úvery, zmenárenské služby
• Motivačné ohodnotenie
• Dni Zdravia
• Bezplatná psychologická podpora 24/7
• Príspevok na DDS

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aký je ideálny kandidát?

• Radi ťa stretneme ak zvládneš tieto veci:
• skúsenosti s prípravou technického zadania
• UML a sekvenčné diagramy
• skúsenosti s REST API alebo SOAP (vedieť prevolať OIFs)
• vývojárske skills výhodou
• znalosť práce s SQL výhodou
• UX/CX skills výhodou
• práca s Figma výhodou
• práca so SoupUI, Swagger a XMLSpy výhodou
• práca s Visual Paradigm výhodou
• práca s Exponea analytics výhodou
• práca s Confluence, Jira, DrawIO výhodou
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, vyplňte prosím online dotazník. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Online dotazník