BI analytik pre oblasť DWH

Miesto práce
Bratislava
2 100 EUR/mesiacV tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 2100 € brutto pri plnom úväzku.

Informácie o pracovnom mieste

Aké výzvy vás u nás čakajú?

• Hľadáme BI analytika do DWH BI tímu. Pridajte sa do tímu odborníkov, ktorých práca baví a pracujú v dobrej atmosfére. Budete sa podieľať na analýzach a reportovaní nad údajmi v  DWH, hrať sa dátami a technológiami.
• Možnosti sú široké a kreativita vítaná.  Ak chcete odborne a profesionálne rasť ste tu správne.
• Hlavná náplň práce obsahuje:
• analýzu a riešenie reportingových a analytických požiadaviek nad dátami v DWH
• návrh, analýzu a tvorbu špecifikácií pre nové biznis požiadavky
• spoluprácu pri architektonických návrhoch do dátového modelu DWH
• ladenie a optimalizáciu  riešení
• aktívnu prácu na projektoch
• inovácie v dátovej oblasti
• skúšanie nových veci a technológii

Čo vám ponúkame?

• príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky
• zmluva na dobu neurčitú
• možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
• atraktívne kariérne príležitosti
• kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
• práca so skúsenými lídrami
• zvýhodnenia na produktoch Tatra banky Účet pre modrú planétu TB, úvery, zmenárenské služby
• motivačné ohodnotenie
• Dni Zdravia
• bezplatná psychologická podpora 24/7
• príspevok na DDS

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aký je ideálny kandidát?

• znalosť niektorého z reportingových a BI nástrojov (PowerBI, Tableau, Qlik,...)
• skúsenosti s power platform aplikáciami
• znalosť relačných databáz a dobre pochopenie dátového modelovania pre reportingové účely
• praktická znalosť SQL
• základná znalosť niektorého programovacieho/skriptovacieho jazyka (Python, PowerShell,…)
• Doplňujúce požiadavky:
• anglický jazyk
• výborné analytické myslenie
• schopnosť nájsť podstatu problému v neurčito zadefinovaných požiadavkách
• schopnosť efektívnej komunikácie s biznis útvarmi
• skúsenosti s DWH architektúrou sú výhodou
• vysokoškolské vzdelanie
• zodpovednosť, spoľahlivosť, proaktívny prístup
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, vyplňte prosím online dotazník. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Online dotazník