CBS developer

Miesto práce
Bratislava
2 300 EUR/mesiacV tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Nástupná mzda začína na 2300 € brutto pri plnom úväzku.

Informácie o pracovnom mieste

Aké výzvy vás u nás čakajú?

• Aké výzvy a príležitosti vás čakajú?
• Ako vývojár pre centrálny bankový systém - T24/Transact Temenos budete pracovať na návrhu, vývoji, integrácii a údržbe definovaných modulov bankového systému. Budeš mať možnosť byť súčasťou výborného vývojárskeho tímu a participovať na smerovaní a implementovaní komplexnej celosvetovo najrozšírenejšej Core Banking platformy v dynamickom a inovatívnom prostredí Tatrabanky.
• Náplň práce:
• Vývoj a programovanie aplikácií na platforme jBase (čiastočne Java) s použitím ďalších technológií na najrozšírenejšom univerzálnom bankovom systéme - T24/Transact od firmy Temenos (na prácu s dodávanou bankovou aplikáciou komplexne zaškolíme)
• Tvorba technickej dokumentácie pre realizované riešenia
• Spolupráca na analýze, návrhu architektúry a dizajnu riešenia
• Konzultácie s ostatnými členmi projektového tímu
• Spolupráca na riešení incidentov a problémov v rámci pridelenej oblasti
• Si ideálny kandidát?
• Vieš programovať? Si absolvent, alebo už máš skúsenosti, ale chceš skúsiť niečo nové?
• Ak si tímový hráč s aktívnou znalosťou anglického jazyka (min. B2), analytickým myslením, záujmom o nové technologické trendy a samozrejme s odbornými počítačovými znalosťami na úrovni programátora, tak hľadáme práve teba.
• Potrebujeme posilu do nášho tímu nielen na pracovné úlohy ale aj na firemné akcie ako sú napríklad turnaje v stolnom futbale, volejbale alebo aj vianočný večierok.
• Môžeš si vybrať, či preferuješ viac homeoffice alebo prácu z nového moderného prostredia našich kancelárskych priestorov.
• Ak je tvojou túžbou tvoriť náročné a stabilné bankové riešenia, nebojíš sa učiť nové veci a zaujali ťa benefity Tatrabanky tak poď k nám a staň sa súčasťou nášho výborného tímu.

Čo vám ponúkame?

• Možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
• Atraktívne kariérne príležitosti
• Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
• Práca so skúsenými lídrami
• Zvýhodnenia na produktoch Tatra banky balík služieb Tatra personal, úvery, zmenárenské služby
• Dni Zdravia
• Bezplatná psychologická podpora 24/7
• Príspevok na DDS
• Dovolenka PLUS

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aký je ideálny kandidát?

• Požadované znalosti:
• Skúsenosti s programovaním aplikácií a znalosť práce s databázovým systémom (na prácu s dodávanou bankovou aplikáciou komplexne zaškolíme)
• Zodpovednosť a ochota učiť sa
• Logické a analytické myslenie
• Vhodné pre absolventa/študenta
• Používané technológie:
• Ak máš chuť učiť sa tak ťa všetko potrebné naučíme...
• Komplexný Core Banking System: Temenos T24/Transact
• Databázový systém jBase, PostgreSQL, Oracle
• Backend vývoj aplikácií v jBase Basic
• IBM AIX, IBM WAS, Jboss, IBM MQ, JMS, Rest API, XML, SOAP, Apache Kafka, RH Openshift, …
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, vyplňte prosím online dotazník. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Online dotazník