IT analytik na DWH

Miesto práce
Bratislava
2 000 EUR/mesiacV tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností a seniority kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda: 2000 € brutto pri plnom úväzku.

Informácie o pracovnom mieste

Aké výzvy vás u nás čakajú?

• Dátová oblasť má dnes budúcnosť a ponúka široké možnosti rozvoja. Ak chceš pracovať s dátami a okrem analýz sa chceš venovať technológiám ako hadoop, real time databázam či cloud technológiám na DWH, pridaj sa ku nám do tímu odborníkov pripravených zdieľať svoje skúsenosti.
• Hlavná náplň práce obsahuje:
• analýzu a riešenie požiadaviek pre spracovanie dát do DWH ETL
• návrh, analýzu a tvorbu ETL špecifikácií pre nové biznis požiadavky
• spoluprácu pri architektonických návrhoch
• ladenie a optimalizáciu riešení
• aktívnu prácu na projektoch – kreativita vítaná
• inovácie v dátovej oblasti

Čo vám ponúkame?

• Možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
• Atraktívne kariérne príležitosti
• Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
• Práca so skúsenými lídrami
• Zvýhodnenia na produktoch Tatra banky balík služieb Tatra personal, úvery, zmenárenské služby
• Príspevok na zdravotnú starostlivosť
• Príspevok na DDS
• Dovolenka PLUS

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aký je ideálny kandidát?

• praktická znalosť SQL ideálne 3 roky
• základná znalosť Oracle databáz
• anglický jazyk - aktívne
• Doplňujúce požiadavky
• výborné analytické myslenie
• skúsenosti z oblasti DWH výhodou
• znalosť analytického nástroja výhodou
• vysokoškolské vzdelanie
• zodpovednosť, spoľahlivosť, proaktívny prístup
• vhodné aj pre absolventa/absolventku so znalosťami uvedených technológií
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, vyplňte prosím online dotazník. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Online dotazník