Remote bankár pre Raiffeisen banku v Nitre

Miesto práce
Nitra
850 EUR/mesiacMinimálna nástupná mzda začína na 850 €. Variabilná zložka do výšky 300 €, závislá od splnenia kritérií v nastavenom pláne.

Informácie o pracovnom mieste

Aké výzvy vás u nás čakajú?

• Pracujte v  najobľúbenejšej banke medzi klientami, v Raiffeisenbanke.  Našim klientom dávame možnosť prístupu k produktom a službám aj bez toho, aby museli prísť osobne na pobočku. Vďaka mobilnému telefónu sme im neustále k dispozícii a banku majú na dosah ruky.
• Pridajte sa k najlepším a staňte sa nositeľom komfortu, rýchlosti a jednoduchosti pre klienta.  Uľahčíte im tak život a spolu s nami budete aj vy dotvárať svet bankovníctva, kde sa klient nemusí obávať, že niečomu neporozumie.
• Čo bude náplňou vašej práce?
• telefonické zabezpečenie kvalitného poradenstva a odbornej podpory klientov Raiffeisenbanky
• poskytovanie referencií na predaj klientom
• partnerstvo pre klientov vo svete financií, bankovníctva
• sprevádzanie klienta v aktívnom využívaní inovácií v bankovníctve
• aktívne vyhľadávanie nových predajných príležitostí
• hľadanie efektívnych riešení pre klientov

Čo vám ponúkame?

• Práca pre inovatívneho lídra vo svete bánk. (Dôkazom sú pravidelné ocenenia na svetovej i európskej úrovni, ako napr.: The Most Innovative Digital Bank in the World, Most Innovative Digital Bank in Central & Eastern Europe)
• Keď u nás pracuješ, získavaš bankové produkty za zvýhodnených podmienok (kúpa auta, nehnuteľnosti alebo šetrenie na dôchodok budú pre teba o to jednoduchšie :)
• Ako banka ti vieme ponúknuť stabilný priestor pre dlhodobú spoluprácu. Pokiaľ budeš mať záujem sa vzdelávať a byť lepší napr. v time- managemente, komunikácii či predaji, máme pre teba pripravených množstvo vzdelávacích kurzov.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aký je ideálny kandidát?

• príjemné vystupovanie
• komunikatívnosť, prispôsobenie štýlu klientom
• priateľský prístup k ľuďom
• úsmev aj v telefóne
• bezchybný verbálny prejav
• samostatnosť, zodpovednosť
• časová flexibilita, ochota pracovať na zmeny
• znalosť cudzieho jazyka - anglický, nemecký, maďarský výhodou
• skúsenosť s prácou v call centre alebo s predajom produktov výhodou
• pokročilá schopnosť práce s MS Office
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, vyplňte prosím online dotazník. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Online dotazník