BI analytik

Miesto práce
Bratislava
1 700 EUR/mesiacV tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 1700 € brutto pri plnom úväzku.

Informácie o pracovnom mieste

Aké výzvy vás u nás čakajú?

• Oddelenie Capital and Portfolio Management sa venuje, okrem iného, biznis správe databázových riešení v súvislosti s úverovým portfóliom a spracovaniu dát (tvorba a automatizácia reportov a kalkulačných nástrojov, využíanie reportovacích nástrojov) najmä v súvislosti s odborným zameraním oddelenia - riadenie kapitálu, portfólio manažment, témy z oblasti regulácie a riadenia rizík.
• Primárna náplň práce a očakávania:
• Dizajn, príprava, dokumentácia a správa reportov, reportovacích a kalkulačných nástrojov a dátových modelov
• Práca s dátovými štruktúrami, oboznámenie sa s politikou riadenia dát v banke, s dátovými zdrojmi a modelmi,
• Vzdelávanie sa v odborných oblastiach (najmä regulatórne technické štandardy súvisiace s agendou riadenia rizík)
• Efektívna komunikácia s odbornými garantmi v danej oblasti a ich dátovej podpory,
• Primeraná miera samostatnosti pri riešení reportingových požiadaviek a ad hoc analýz (risk assessment, stresové testovanie)

Čo vám ponúkame?

• možnosť podieľať sa na zisku banky prostredníctvom investície do prioritných akcií
• príspevok na DDS
• po dohode možnosť práce z domu
• dovolenka nad rámec zákona
• možnosť účasti na školeniach v súvislosti s vykonávanou agendou (jazykové kurzy, počítačové kurzy a podobne)

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Aký je ideálny kandidát?

• vysokoškolské vzdelanie
• aktívna znalosť MS T-SQL, P/L SQL (výhodou znalosť PowerBI, MS Excel a Access, vrátane VBA)
• skúsenosti alebo prehľad v oblasti dátovej architektúry
• anglický jazyk slovom a písmom
• otvorený novým témam a novým výzvam v oblasti riadenia rizík
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, vyplňte prosím online dotazník. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Online dotazník