Aplikačný špecialista - Prešov

Miesto práce
Prešov
V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností a seniority kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda 1400 € brutto pri plnom úväzku.

Informácie o pracovnom mieste

Aké výzvy vás u nás čakajú?

• Baví Ťa práca s novými technológiami a aplikáciami? Hľadáme kolegu do tímu Aplikačnej podpory. Sme tím Aplikačných, Systémových a DevOps špecialistov, ktorí Ti poskytnú potrebnú podporu. Tímovú prácu a spoločné dosahovanie výsledkov máme v DNA. Budeš súčasťou tímu, ktorý pomáha pri zavádzaní inovácií, aktívne sa zúčastňuje na realizácii atraktívnych projektov v rámci banky. Sledujeme a udržujeme kvalitu prevádzkovaných aplikácií (napríklad Internet Banking, Mobile Banking, Open Banking..) a služieb dôležitých pre interných užívateľov banky ako aj klientov. Zažiješ aktívnu spoluprácu s ďalšími tímami pri riešení prevádzkových otázok.
• Tvoja náplň práce:
• administrácia, konfigurácia a optimalizácia prevádzky zverených IT aplikácií
• správa (prevádzka, monitoring, maintenance, patch, upgrade) aplikačných serverov
• poskytovanie technickej podpory pre zverené aplikácie na L2 úrovni
• spolupráca pri identifikácii a riešení incidentov, problémov, požiadaviek s ostatnými oddeleniami
• úzka spolupráca s oddelením aplikačného vývoja a dodávateľmi
• spolupráca pri návrhu a implementácii automatizácie riešení
• identifikovanie neefektívnych prevádzkových činností
• učenie sa a zbieranie nových technológií pre rast agilného vývoja
• súčinnosť pri vzdelávaní, mentoringu, know-how sharingu

Čo vám ponúkame?

• príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky
• možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
• atraktívne kariérne príležitosti
• kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
• práca so skúsenými lídrami
• zvýhodnenia na produktoch Tatra banky balík služieb Tatra personal, úvery, zmenárenské služby
• motivačné nadštandardné ohodnotenie
• možnosť stať sa akcionárom banky
• príspevok na zdravotnú starostlivosť
• príspevok na DDS
• dni voľna navyše s programom Dovolenka PLUS

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aký je ideálny kandidát?

• základná znalosť Aplikačných serverov typu Apache, Tomcat, JBoss EAP
• základná znalosť a skúsenosť s prácou a skriptovaním v UNIX/Linux/Solaris prostredí
• základná znalosť Web servisov a SOA architektúry
• základné znalosti práce s SQL nad databázou Oracle, PostgreSQL
• skúsenosti s monitorovacími nástrojmi sú výhodou (Splunk, Dynatrace, Nagios...)
• skúsenosť s kontajnerovou platformou RedHad OpenShift a prevádzkovaním aplikácií na tejto technológii sú výhodou
• skúsenosti s cloud prostredím sú vítané
• výhodou je:
• skúsenosť s prácou Aplikačného špecialistu
• znalosť ITSM procesov a ITIL
• komunikatívnosť a drive pri riešení prevádzkových problémov
• anglický jazyk
• spoľahlivosť, dôslednosť, tímovosť
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, vyplňte prosím online dotazník. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Online dotazník
ID: 4242376  Dátum zverejnenia: 1.9.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností a seniority kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda 1400 € brutto pri plnom úväzku.