Aplikačný špecialista

Miesto práce
Bratislava
1 500 EUR/mesiacV tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 1500 € brutto pri plnom úväzku.

Informácie o pracovnom mieste

Aké výzvy vás u nás čakajú?

• Sme tím Collections Strategy. Naším cieľom je pomáhať klientom pri riešení ich finančných problémov tak, aby sme im vyšli v ústrety v čo najvyššej možnej miere, pri súčasnom dodržaní legislatívnych požiadaviek a pravidiel obozretného fungovania banky. Zabezpečujeme pre kolegov, ktorí sa venujú vymáhaniu pohľadávok nastavovanie procesov, ich kontrolu a zlepšovanie, aplikačnú podporu a reporting.
• Aktuálne hľadáme človeka, ktorý bude nastavovať zvolené stratégie do aplikácií, spolupracovať s produktovými a IT útvarmi, riešiť operatívne požiadavky vyplývajúce z collections prevádzky.
• Aká bude tvoja náplň práce:
• administrácia, konfigurácia a optimalizácia collections aplikácií
• testovanie a zavádzanie pripravovaných zmien v aplikáciách
• poskytovanie podpory pre prevádzku vymáhania pohľadávok
• spolupráca pri identifikácii a riešení incidentov, problémov a servisných požiadaviek s ostatnými útvarmi banky
• úzka spolupráca s oddelením aplikačného vývoja a externými dodávateľmi
• spolupráca pri návrhu a implementácii stratégií a nástrojov vymáhania pohľadávok
• spolupráca na vzdelávacích aktivitách, mentoring a šírenie znalostí v tíme

Čo vám ponúkame?

• možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
• atraktívne kariérne príležitosti
• kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
• možnosť rotácií v rámcí RB Group
• práca so skúsenými lídrami
• zvýhodnenia na produktoch Tatra banky balík služieb Tatra personal, úvery, zmenárenské služby
• príspevok na DDS
• dni voľna navyše s programom dovolenka PLUS

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aký je ideálny kandidát?

• SQL – čítať aj napísať kód
• základná znalosť architektúry systémov
• JBoss, Report Builder, prostredie SQL, Putty – znalosť výhodou
• schopnosť analyzovať problém/požiadavku a navrhnúť riešenie
• samostatnosť – hľadanie riešení, oslovovanie iných útvarov
• záujem učiť sa nové veci a napredovať
• aktívna angličtina (kvôli pravidelnej komunikácii naprieč európskou skupinou Raiffeisen Bank International)
• komunikácia so spolupracujúcim útvarmi
• pozitívny prístup
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, vyplňte prosím online dotazník. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Online dotazník