Operátor pre servis v Nitre

Miesto práce
Nitra
Nástupná mzda 750 € brutto pri plnom úväzku. Prvé možné prehodnotenie po adaptačnej dobe. Atraktívny provízny systém.

Informácie o pracovnom mieste

Aké výzvy vás u nás čakajú?

• Pracujte s najmodernejšími technológiami v najinovatívnejšej banke na Slovensku! V Tatra banke dávame našim klientom možnosť prístupu k produktom a službám aj bez toho, aby museli prísť osobne na pobočku. Vďaka mobilnému telefónu sme im neustále k dispozícii a banku majú na dosah ruky.
• Pridajte sa k najlepším a staňte sa nositeľom komfortu, rýchlosti a kvalitných služieb pre našich klientov. Uľahčíte im tak život a spolu s nami budete aj vy meniť svet moderného bankovníctva.
• Čo bude náplňou vašej práce?
• telefonické zabezpečenie kvalitného poradenstva a odbornej podpory klientov
• poskytovanie referencií na predaj klientom
• partnerstvo pre klientov vo svete financií, bankovníctva
• sprevádzanie klienta v aktívnom využívaní inovácií v bankovníctve
• aktívne vyhľadávanie nových predajných príležitostí
• hľadanie efektívnych riešení pre klientov

Čo vám ponúkame?

• príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky
• možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
• atraktívne kariérne príležitosti
• kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
• možnosť rotácií v rámci RB Group
• práca so skúsenými lídrami
• zvýhodnenia na produktoch Tatra banky - balík služieb Tatra personal, úvery, zmenárenské služby
• motivačné nadštandartné ohodnotenie
• možnosť stať sa akcionárom banky
• príspevok na zdravotnú starostlivosť
• príspevok na DDS
• dovolenka PLUS

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aký je ideálny kandidát?

• príjemné vystupovanie
• komunikatívnosť
• bezchybný verbálny prejav
• samostatnosť, zodpovednosť
• časová flexibilita, ochota pracovať na zmeny
• znalosť cudzieho jazyka - anglický, nemecký, maďarský výhodou
• skúsenosť s prácou v call centre alebo s predajom produktov výhodou
• pokročilá schopnosť práce s MS Office
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, vyplňte prosím online dotazník. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Online dotazník
ID: 4005006  Dátum zverejnenia: 27.11.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupná mzda 750 € brutto pri plnom úväzku. Prvé možné prehodnotenie po adaptačnej dobe. Atraktívny provízny systém.