IT vývojár pre Chatbota

Miesto práce
Bratislava
V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností a seniority kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda od 1600 € brutto pri plnom úväzku.

Informácie o pracovnom mieste

Aké výzvy vás u nás čakajú?

• Náplň práce:
• analýza a implementácia front-endových a back-endových riešení pre bankové aplikácie
• tvorba analytickej a technickej dokumentácie
• participácia na tvorbe roadmapy z technického pohľadu pre rozvoj systému
• proaktívna komunikácia s našim dodávateľom (angličtina)
• proaktívna komunikácia s našimi business partnermi
• proaktívna komunikácia s našimi IT partnermi
• podpora manuálneho aj automatizovaného testovania a prevádzky systému
• návrh a vývoj skriptov na spracovanie a normalizáciu textových dát“ / „transformáciu dátových štruktúr“
• ladenie performance
• Čo ponúkame?
• Budeš súčasťou Chatbot tímu a maticovo súčasťou IT vývoja a oddelenia, ktoré sa zameriava na inovácie a pracuje s modernými technológiami.
• Flexibilita je naša každodennosť, ale máme radi systematickosť a precíznosť.
• Zažiješ aktívnu spoluprácu s ďalšími tímami podieľajúcimi sa na dodávke a prevádzke riešení.

Čo vám ponúkame?

• Možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
• Atraktívne kariérne príležitosti
• Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
• Možnosť rotácií v rámcí RB Group
• Práca so skúsenými lídrami
• Zvýhodnenia na produktoch Tatra banky balík služieb Tatra personal, úvery, zmenárenské služby
• Príspevok na zdravotnú starostlivosť
• Príspevok na DDS
• Dovolenka PLUS

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aký je ideálny kandidát?

Hľadáme vývojára, ktorý:
• je schopný analyzovať prichádzajúce požiadavky
• je ochotný učiť sa nové technológie
• je schopný pracovať v dynamickom bankovom prostredí
• chce zužitkovať svoje doterajšie skúsenosti pri realizácii nových projektov
• je úprimný v diskusiách nad požiadavkami a náročný pri ich implementácii
• myslí na potreby a požiadavky bankových klientov
• sa vie zamerať na detail aj z pohľadu širokej perspektívy
• je samostatný a iniciatívny
• je „data-oriented“
• skúsenosti s JavaScript, HTML, CSS, SQL vítané
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, vyplňte prosím online dotazník. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Online dotazník
ID: 3980591  Dátum zverejnenia: 30.10.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností a seniority kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda od 1600 € brutto pri plnom úväzku.