Asistent na oddelenie vývoja centrálnych bankových aplikácií

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
Hodinová mzda 4 € brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Aké výzvy vás u nás čakajú?

• Asistent pre oddelenie vývoja centrálneho bankové systému participuje na kontrole úloh, supportuje analytické a vývojárske tímy. Vytvára reporty a štatistiky plnenia úloh či čerpania zdrojov. Neskôr sa zapája do managementu delivery úloh za CBA.
• Náplň práce:
• aktualizácie informačných tabúľ
• zápisy z meetingov
• reporty, štatistiky
• práca s JIRA, tvorba dashboardov, filtrov a reportov
• vybavovanie administratívnych aktivít na oddelení (prístupy, služobné cesty, update stavov v SD toole, JIRA, import a export medzi nástrojmi)
• konsolidácia informácie o stave dodávok, riešenia problémov, incidentov, SR za CBS
• pomoc pri tvorbe SDLC metodiky (zakresľovanie procesov, písanie, kontrola metodiky)

Čo vám ponúkame?

• svoj pracovný čas si budeš môcť prispôsobiť podľa svojho rozvrhu
• možnosť nadviazania dlhodobej spolupráce
• prax vo finančnej inštitúcii

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aký je ideálny kandidát?

• analytické myslenie, schopnosť pracovať samostatne a riešiť problémy
• zodpovednosť, tímovosť, flexibilita, proaktívny prístup k úlohám
• Odborné znalosti:
• znalosť práce s MS Office Excel , schopnosť robiť štatistické operácie nad dátami (Pivot, atd)
• znalosť a skúsenosť s VBA výhodou
• znalosť prog. jazykov výhodou
• anglický jazyk
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, vyplňte prosím online dotazník. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Online dotazník
ID: 3778824  Dátum zverejnenia: 4.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Hodinová mzda 4 € brutto.