Tráviš hodiny na telefóne? My ti za to zaplatíme! Pracuj pre Tatra banku. (DIALOG LIVE Nitra)

Miesto práce
okres Nitra
Nástupná mzda 700 € brutto pri plnom úväzku Prvé možné prehodnotenie po adaptačnej dobe Atraktívny provízny systém

Informácie o pracovnom mieste

Aké výzvy vás u nás čakajú?

Pracujte s najmodernejšími technológiami v najinovatívnejšej banke na Slovensku!
V Tatra banke dávame našim klientom možnosť prístupu k produktom a službám aj bez toho, aby museli prísť osobne na pobočku. Vďaka mobilnému telefónu sme im neustále k dispozícii a banku majú na dosah ruky. Pridajte sa k najlepším a staňte sa nositeľom komfortu, rýchlosti a kvalitných služieb pre našich klientov. Uľahčíte im tak život a spolu s nami budete aj vy meniť svet moderného bankovníctva.

Čo bude náplňou vašej práce?
  • telefonické zabezpečenie kvalitného poradenstva a odbornej podpory klientov
  • poskytovanie referencií na predaj klientom
  • partnerstvo pre klientov vo svete financií, bankovníctva
  • sprevádzanie klienta v aktívnom využívaní inovácií v bankovníctve
  • aktívne vyhľadávanie nových predajných príležitostí
  • hľadanie efektívnych riešení pre klientov

Čo vám ponúkame?

Benefity:
· Príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky
· Možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
· Atraktívne kariérne príležitosti
· Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
· Možnost rotácií v rámcí RB Group
· Práca so skúsenými lídrami
· Zvýhodnenia na produktoch Tatra banky – balík služieb Tatra personal, úvery, zmenárenské služby
· Príspevok na zdravotnú starostlivosť
· Príspevok na DDS
· Extra dovolenka za každý odpracovaný rok

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aký je ideálny kandidát?

  • mladý, ambiciózny človek, ktorý na seba kladie vyššie nároky;
  • dar reči a schopnosť predávať je vítaným plus;
  • znalosť aspoň jedného svetového jazyka výhodou;
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, vyplňte prosím online dotazník. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Online dotazník
ID: 3554187  Dátum zverejnenia: 6.12.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupná mzda 700 € brutto pri plnom úväzku Prvé možné prehodnotenie po adaptačnej dobe Atraktívny provízny systém