Logo TATRA ATELIÉR, s.r.o.

Stavebný inžinier / architekt - BRIGÁDA

TATRA ATELIÉR, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme posilu na letnú brigádu - technicky zdatného študenta / študentku stavebnej fakulty alebo fakulty architektúry. Náplňou práce bude vyhotovenie projektových dokumentácií v stupňoch pre stavebné povolenie až po dokumentácie pre realizáciu stavby.

Ponúkame prácu na neobyčajných projektoch. Ponúkame architektonické výzvy v podobe návrhov rekonštrukcií historických skvostov, ale aj moderných stavieb šetrných k životnému prostrediu, ktoré spájajú to najlepšie z architektúry. Odmeňujeme pohodovou atmosférou v kancelárii na popradskom námestí, otvorenou diskusiou v tíme, rešpektujúcim platovým hodnotením a stabilitou, pretože „kreslíme“ architektúru viac ako dekádu rokov.

Čo sa od vás očakáva?

- vypracovanie projektovej dokumentácie v BIM-e (ARCHICAD)

- vypracovanie textovej časti projektovej dokumentácie

- koordinácia projektu s ďalšími profesiami

Finálna pracovná náplň sa bude odvíjať aj od Vašich reálnych znalostí, a tiež progresu v riešení návrhov. S radosťou Vám ponúkneme viac priestoru na sebarealizáciu a viac zodpovednosti, keď budete mať ťah na bránu.

Pozícia je vhodná pre absolventa bakalárskeho štúdia - ukončené vysokoškolské vzdelanie I. stupňa stavebnej fakulty alebo fakulty architektúry.

- stabilná spoločnosť

- príspevok na obed

- školenia a účasť na konferenciách

- preplatená dovolenka v zmysle zákonníka práce

- teambuildingy, na ktoré sa dobre spomína

- super kolektív, otvorená a priateľská atmosféra

- ďalšie finančné a nefinančné benefity

- v prípade obojstrannej spokojnosti - možnosť dlhodobej spolupráce

Pracovná pozícia je na dobu určitú v mesiacoch máj - október 2024. V prípade obojstrannej spokojnosti je možná dohoda na dlhodobú spoluprácu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pozemné stavby, Architektúra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

ArchiCAD - Základy
Microsoft Office - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aké osobnostné požiadavky by nás potešili?

- kreativita, lojálnosť, pružnosť, samostatnosť, zodpovednosť, zmysel pre detail, záujem o moderné technológie a záujem o obnoviteľné zdroje energie.

Sme stavební inžinieri, architekti a interiéroví dizajnéri so sídlom v Poprade. Náš tím sa za viac ako dekádu rokov popasoval s projektovaním náročných stavieb modernej architektúry, ale aj so štúdiami významných historických rozmerov. V každom novom projekte vidíme príležitosť – zhmotniť klientovu predstavu neobvykle dobre. Radi sa riadime heslom:

„Tajomstvo úspechu je robiť obvyklé veci neobvykle dobre“ (John DavisonRockefeller)

Výsledkom práce nášho etablovaného tímu inžinierov a architektov je európska kvalita, originalita, vyspelosť riešení a šetrnosť k životnému prostrediu. Už niekoľko rokov vykonávame osvetu v rýchlo sa rozvíjajúcom odvetví stavebnej fyziky - priestorová akustika. Ponúkame poradenstvo, merania ako aj realizáciu na mieru, pri ktorých sa špecializujeme na návrhy a realizácie interiérov s vysokokvalitnými akustickými panelmi rôznych svetových výrobcov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Cyprián Gura
Tel.: 0907 197 225
E-mail: poslať životopis
ID: 4818178  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac