Poď pracovať ako čašník do LaCremy v Nitre

TATIANSSON s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
5 - 8 EUR/hod.Mzda bude určená na základe skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poď pracovať ako čašník do našej modernej kaviarne LaCrema v Nitre v OC Promenáda. Čaká ťa tu krásne prostredie, super mladý kolektív a zaujímavá finančná odmena.

Tvojou úlohou bude servis a obsluha zákazníkov tak aby sa u nás cítili všetci príjemne.

Obsadzujeme pozíciu na trvalý pracovný pomer aj na dohodu takže ak si študent vysokej školy, neváhaj nám poslať životopis, niečo určite vymyslíme.

Motivujúce finančné ohodnotenie

Tringelty ako bonus k mzde

Moderné pracovné prostredie

Super mladý kolektív

Zamestnanecké zľavy na ponúkaný sortiment

Informácie o výberovom konaní

Reagujte zaslaním životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

gastronómia, cestovný ruch

Radi privítame kolegu ktorý už má skúsenosti z oblasti gastronómie, no ak ich nemáš, všetko potrebné ťa naučíme.

Stabilná firma v oblasti gastronómie, prevádzkujúca sieť kaviarní La Crema a Julius Meinl.

Kontakt

Kontaktná osoba: Adam Žember
E-mail: poslať životopis
ID: 4829584  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.