Čašník, čašníčka / Pokladník, pokladnička

Chef Club

Miesto práce
Ľubotice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
asap
6 EUR/hod.Ďalšie informácie budú upresnené na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej prevádzky U SUSEDA v Ľuboticiach príjmeme na skrátený úväzok čašníka/pokladníka. Pracovná doba je od 10.00 do 15.00 hod.

Zároveň máme voľné miesto aj na našej novo vznikajúcej prevádzke v OC Nóvum - NA DUPĽU. Pracovná doba - krátky a dlhý týždeň 12 hod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Chef Club s.r.o, sa venuje rôznorodým konceptom či už tradičnej alebo modernej gastronómie. Od nášho pôsobenia od roku 2015 sme otvorili už 5 prosperujúcich prevádzok, v ktorých ponúkame stabilné zázemie, príjemný kolektív, možnosť kariérneho rastu a motivačné ohodnotenie. Náš plán je rásť a napredovať a k tomu potrebujeme práve teba! Ak si myslíš že si vhodný kandidát a vieme spoločne rásť, pošli nám životopis na [email protected], alebo reaguj na túto ponuku. Tešíme sa na našu spoluprácu!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4434522  Dátum zverejnenia: 22.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.