EHS Administrátor

Tate & Lyle Boleraz, s.r.o.

Miesto práce
Tate & Lyle Boleraz, Boleráz
Termín nástupu
asap
1 550 EUR/mesiac13th salary, after one year of service performance-based bonus on quarterly basis

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Gensuite plant administrator
EHS plant internal auditor
Internal documentation related to EHS
Cooperation on internal and external audits
Implementation requirements from internal policy, audits and legal
External and internal reporting
Communication with relevant internal parties and external third parties
Support and back up EHS team
Provide contractors induction training sessions
Prepare and deliver monthly, quarterly and annual reports to authorities
Follow instruction of EHS manager under methodical way
Other requirements from EHS manager

Práca v stabilnej spoločnosti, kde bezpečnosť je našou najvyššou prioritou
Možnosť mzdového, osobnostného a kariérneho rastu
Stravovanie v priestoroch spoločnosti (príspevok zamestnanca 0,90 eur)
Príspevok na dopravu do zamestnania
Príspevok na doplnkové dôchodké poistenie
Multisport karta, benefit podporujúci zdravie zamestnancov
Finančný príspevok na rekreáciu na Slovensku
Finančná odmena v prípade pracovného a životného jubilea
Finančný príspevok pri narodení dieťaťa, odmena za darovanie krvi
Platené voľno na podporu rodín
Čaj a rôzne druhy čaju na pracovisku zdarma
Ovocie trikrát v týždni ako súčasť wellbeing programu
Vianočné darčekové poukážky
Zamestnanecký asistenčný program
Deň plateného voľna v prípade sťahovania
Ďalšie iné benefity v zmysle Kolektívnej zmluvy

We will contact only candidates who fulfill our requirements.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 33 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Safety

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

An understanding of the starch/food ingredients preferable
Good SAP and Excel skills
A creative & analytical approach with an eye for detail
Ability to work and deliver to deadlines
University degree – environmental is a must
English language – B2 is a minimum
More than 3 years in EHS area
5 years of experience is advantage
Analytical skills
Communication skills
Well proved knowledge base of EHS legal requirements
SAP
MS office
Driving licence
Fire technician certification
Safety technician certification is advantage

Výroba škrobu, sirupov, maltodextrínu a kŕmnych zmesí

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniela Krchňáková
Tel.: +421335561284
E-mail: poslať životopis
ID: 4777011  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 550 EUR/mesiac