Špecialista sušiarne maltodextrínu - náborový bonus 1500 EUR

Tate & Lyle Boleraz, s.r.o.

Miesto práce
Boleráz
Termín nástupu
asap
1 400 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda 1135 EUR, 13 miezd za 12 mesiacov, štvrťročný bonus až do výšky 7,5%, príspevky za prácu v riziku 100 EUR mesačne, príspevok za zmennosť a prácu v nepretržitej prevádzke 200 EUR pri plnom odpracovanom mesiaci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za kvalitu a kvantitu výroby sušeného maltodextrínu
Vykonáva vzorkovanie procesu podľa rozpisu, údaje zaznamenáva do určených systémov a záznamových listov
Zodpovedá za vykonávanie zmien v procese v súlade s výsledkami vzorkovania
Vykonáva obhliadku strojno - technologických zariadení na svojom oddelení
Prevádza čistenie v rámci GMP a udržuje pridelené zariadenia a priestory v čistote
Je zodpovedný za dodržiavanie všetkých predpisov spoločnosti týkajúcich sa bezpečnosti pri práci, bezpečnosti potravín a enviromentálnej politiky
K prácam na jeho linke vydáva patričné povolenia v súlade s bezpečnostnou politikou spoločnosti
Zastupuje na pridružených linkách v prípade potreby

Práca v stabilnej spoločnosti, kde bezpečnosť je našou najvyššou prioritou
Možnosť mzdového, osobnostného a kariérneho rastu
Stravovanie v priestoroch spoločnosti (príspevok zamestnanca 0,90 eur)
Príspevok na dopravu do zamestnania
Príspevok na doplnkové dôchodké poistenie
Multisport karta, benefit podporujúci zdravie zamestnancov
Finančný príspevok na rekreáciu na Slovensku
Finančná odmena v prípade pracovného a životného jubilea
Finančný príspevok pri narodení dieťaťa, odmena za darovanie krvi
Platené voľno na podporu rodín
Čaj a rôzne druhy čaju na pracovisku zdarma
Ovocie trikrát v týždni ako súčasť wellbeing programu
Vianočné darčekové poukážky
Zamestnanecký asistenčný program
Deň plateného voľna v prípade sťahovania

Informácie o výberovom konaní

Pracovná pozícia je na dobu neurčitú.
Svoje CV posielajte prosím na uvedený email a do subjektu napíšte názov pozície o ktorú sa uchádzate. Iné formy žiadostí ako emaillové nebudú akceptované. Súčasne priložte aj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, chemické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Technické myslenie
Skúsenosti vo výrobnej spoločnosti alebo v podobnej potravinárskej výrobe
Chuť sa učiť a zlepšovať
Tímový hráč
Zodpovednosť
Oprávnenie na VZV - výhodou
Vyhradené technické zariadenia - výhodou
Tlakové nádoby - výhodou
Ochota pracovať v rizikovom prostredí stupeň 3 a v nepretržitej prevádzke - 7,5 hodinové pracovné zmeny

Výroba škrobu, sirupov, maltodextrínu a kŕmnych zmesí

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4248184  Dátum zverejnenia: 21.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac