Špecialista sušiarne maltodextrínu - náborový bonus 1500 EUR

Tate & Lyle Boleraz, s.r.o.

Miesto práce
Boleráz
Termín nástupu
asap
1 245 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda 1245 EUR, 13 miezd za 12 mesiacov, štvrťročný bonus až do výšky 7,5%, príspevky za prácu v riziku 100 EUR mesačne, príspevok za zmennosť a prácu v nepretržitej prevádzke 250 EUR pri plnom odpracovanom mesiaci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za kvalitu a kvantitu výroby sušeného maltodextrínu
Vykonáva vzorkovanie procesu podľa rozpisu, údaje zaznamenáva do určených systémov a záznamových listov
Zodpovedá za vykonávanie zmien v procese v súlade s výsledkami vzorkovania
Vykonáva obhliadku strojno - technologických zariadení na svojom oddelení
Prevádza čistenie v rámci GMP a udržuje pridelené zariadenia a priestory v čistote
Je zodpovedný za dodržiavanie všetkých predpisov spoločnosti týkajúcich sa bezpečnosti pri práci, bezpečnosti potravín a enviromentálnej politiky
K prácam na jeho linke vydáva patričné povolenia v súlade s bezpečnostnou politikou spoločnosti
Zastupuje na pridružených linkách v prípade potreby

Práca v stabilnej spoločnosti, kde bezpečnosť je našou najvyššou prioritou
Možnosť mzdového, osobnostného a kariérneho rastu
Stravovanie v priestoroch spoločnosti (príspevok zamestnanca 0,90 eur)
Príspevok na dopravu do zamestnania
Príspevok na doplnkové dôchodké poistenie
Multisport karta, benefit podporujúci zdravie zamestnancov
Finančný príspevok na rekreáciu na Slovensku
Finančná odmena v prípade pracovného a životného jubilea
Finančný príspevok pri narodení dieťaťa, odmena za darovanie krvi
Platené voľno na podporu rodín
Čaj a rôzne druhy čaju na pracovisku zdarma
Ovocie trikrát v týždni ako súčasť wellbeing programu
Vianočné darčekové poukážky
Zamestnanecký asistenčný program
Deň plateného voľna v prípade sťahovania

Informácie o výberovom konaní

Pracovná pozícia je na dobu neurčitú.
Svoje CV posielajte prosím na uvedený email a do subjektu napíšte názov pozície o ktorú sa uchádzate. Iné formy žiadostí ako emaillové nebudú akceptované. Súčasne priložte aj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, chemické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Technické myslenie
Skúsenosti vo výrobnej spoločnosti alebo v podobnej potravinárskej výrobe
Chuť sa učiť a zlepšovať
Tímový hráč
Zodpovednosť
Oprávnenie na VZV - výhodou
Vyhradené technické zariadenia - výhodou
Tlakové nádoby - výhodou
Ochota pracovať v rizikovom prostredí stupeň 3 a v nepretržitej prevádzke - 7,5 hodinové pracovné zmeny

Výroba škrobu, sirupov, maltodextrínu a kŕmnych zmesí

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniela Krchňáková
Tel.: +421335561284
E-mail: poslať životopis
ID: 4248184  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 245 EUR/mesiac