Operátor Sirupárne - náborový príspevok 1500 EUR

Tate & Lyle Boleraz, s.r.o.

Miesto práce
Boleráz
Termín nástupu
asap
1 500 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda 1186 EUR, 13 miezd za 12 mesiacov, štvrťročný bonus až do výšky 7,5%, príspevky za prácu v riziku 100 EUR mesačne, príspevok za zmennosť a prácu v nepretržitej prevádzke 200 EUR pri plnom odpracovanom mesiaci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za kvalitu a kvantitu výroby produktov ktoré na svojich
linkách vyrába
Prevádza čistenia v rámci GMP a udržuje pridelené zariadenia a priestory v čistote
Prevádza predpísané vzorkovania, zaznamenáva hodnoty chodu výroby do príslušných systémov a záznamových hárkov. Reportuje svojmu nadriadenému.
K prácam na jeho linke vydáva patričné pracovné povolenia v súlade s bezpečnostnou politikou spoločnosti Tate and Lyle
Operátor ďalej zodpovedá za:
Enzýmovú reakciu prebiehajúcu na linke
Filtrácia sirupu na rotačných vákuových filtroch alebo PLF filtroch
Čistenie sirupu na ionovýmenných staniciach
Zahusťovanie sirupu na odparkách
Plnenie produktu do skladových tankov
Efektívne využívanie vody, energie a chemikálii pri výrobe produktu
Prehľad o odpadových vodách vznikajúcich pri výrobe produktu

Práca v stabilnej spoločnosti, kde bezpečnosť je našou najvyššou prioritou
Možnosť mzdového, osobnostného a kariérneho rastu
Stravovanie v priestoroch spoločnosti (príspevok zamestnanca 0,90 eur)
Príspevok na dopravu do zamestnania
Príspevok na doplnkové dôchodké poistenie
Multisport karta, benefit podporujúci zdravie zamestnancov
Finančný príspevok na rekreáciu na Slovensku
Finančná odmena v prípade pracovného a životného jubilea
Finančný príspevok pri narodení dieťaťa, odmena za darovanie krvi
Platené voľno na podporu rodín
Čaj a rôzne druhy čaju na pracovisku zdarma
Ovocie trikrát v týždni ako súčasť wellbeing programu
Vianočné darčekové poukážky
Zamestnanecký asistenčný program
Deň plateného voľna v prípade sťahovania
Ďalšie iné benefity v zmysle Kolektívnej zmluvy

Svoje CV posielajte prosím na email: [email protected] a do subjectu emailu uveďte prosím názov pozície, o ktorú sa uchádzate. Zaslaním svojho CV nám dávate súhlas so spracúvaním Vašich osobných údajov po dobu jedného roka. Po uplynutí tejto doby, bude s Vašimi údajmi naložené v zmysle platnej legislatívy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske, chemické, technologické

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca je v vykonávaná v rizikovom prostredí, preto požadujeme dobrý zdravotný stav.
Znalosť SAP-u je výhodou
Práca bude vykonávaná v nepretržitej prevádzke
Dôslednosť a zodpovednosť
Technické myslenie
Schopnosť rýchlo sa učiť
Lojálnosť
Tímový hráč

Výroba škrobu, sirupov, maltodextrínu a kŕmnych zmesí

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4226412  Dátum zverejnenia: 28.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac