Operátor sirupárne

Tate & Lyle Boleraz, s.r.o.

Miesto práce
Boleráz
Termín nástupu
01.10.2021
983 EUR/mesiac13. mzda po roku zamestnania kvartálny bonus po roku zamestnania rizikové príplatky cca 80 EUR pri plnom odpracovanom mesiaci zmenové príplatky cca 80 EUR pri plnom odpracovanom mesiaci jednorázový náborový príspevok vo výške 1 500 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Je zodpovedný za dodržiavanie všetkých bezpečnostných predpisov spoločnosti.
• Zodpovedá za dodržiavanie pracovnej disciplíny a efektívne využívanie pracovnej doby.
• Zodpovedá za kvalitu a kvantitu výroby produktov ktoré na svojich linkách vyrába
• Prevádza čistenia v rámci GMP a udržuje pridelené zariadenia a priestory v čistote
• Prevádza predpísané vzorkovania, zaznamenáva hodnoty chodu výroby do príslušných systémov a záznamových hárkov. Reportuje svojmu nadriadenému.
• K prácam na jeho linke vydáva patričné pracovné povolenia v súlade s bezpečnostnou politikou spoločnosti Tate and Lyle
• Operátor ďalej zodpovedá za:
• Enzýmovú reakciu prebiehajúcu na linke
• Filtrácia sirupu na rotačných vákuových filtroch alebo PLF filtroch
• Čistenie sirupu na ionovýmenných staniciach
• Zahusťovanie sirupu na odparkách
• Plnenie produktu do skladových tankov
• Efektívne využívanie vody, energie a chemikálii pri výrobe produktu
• Prehľad o odpadových vodách vznikajúcich pri výrobe produktu

práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
dlhodobá perspektíva zamestnania
ostatné benefity v zmysle platnej KZ

Svoje životopisy zasielajte prosím výhrade emailom a do textu napíšte prosím aj súhlas so spracovaním osobných údajov. Ostatné životopisy bude zlikvidované v zmysle platnej legislatívy. Do subjektu napíšte názov pozície o ktorú sa uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, chemické, strojárske

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Oprávnenie na prácu s tlakovými nádobami stabilnými - výhodou
• Oprávnenie na obsluhu zvisle posuvných brán nad 2,7m - výhodou
• Schopnosť samostatnej práce na linke
• Zmysel pre povinnosť.
• Technické myslenie.
• Ochota pracovať v nepretržitej prevádzke na 8 hodinové pracovné zmeny
• Práca na zastupovanie počas dlhodobej PN

Výroba škrobu, sirupov, maltodextrínu a kŕmnych zmesí

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4162872  Dátum zverejnenia: 16.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 983 EUR/mesiac