Pracovník mechanickej údržby

Tate & Lyle Boleraz, s.r.o.

Miesto práce
Boleráz
Termín nástupu
15.04.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1050 + variabilná zložka podľa výkonu a 13 miezd po 1 roku odpracovanej doby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V rámci dennej údržby:
Zodpovedá za kvalitu bežných, stredných a generálnych opráv rotačných. zariadení, čerpadiel, vývev dopravníkov, kompresorov odstrediviek atď.
Zodpovedá za preventívnu kontrolu správneho chodu technologických liniek, za kontrolné meranie určených veličín (teplota, vibrácie).
Je zodpovedný za mazanie vybraných zariadení podľa mazacieho poriadku, za odoberanie vzoriek mazadiel a dáva požiadavky na ich analýzu.
Je zodpovedný za filtráciu určených olejových náplní v technologických zariadeniach a za filtráciu nových olejov (podľa potreby).
Je zodpovedný za zváračské práce v rámci svojej kvalifikácie a rozsahu opráv.
Zodpovedá za správnu obsluhu zdvíhacích zariadení a VZV pri transporte materiálu.
Zodpovedá za vykonávanie prác na určených obrábacích strojoch.(potrebná kvalifikácia)
V rámci zmenovej údržby:
Zodpovedá za správne a efektívne odstraňovanie náhlych porúch na technologických zariadeniach ktoré bránia riadnemu chodu kontinuálnej prevádzky
Je zodpovedný za preventívnu kontrolu chodu zariadenia kde kontroluje najmä vibrácie, zmenu hlučnosti, teplotu a tesnosť rozvodov.
Je zodpovedný za doplnenie základných náhradných dielcov pre zmenovú údržbu (ventily, tesnenia, spojky, spojovací materiál a iné).
Zodpovedá za nahlasovanie odchýlok chodu technologického zariadenia ktoré môže byť príčinou poruchy, havárie alebo odstavenia výroby.
Zodpovedá za to, aby poruchy zabraňujúce chodu výroby boli odstraňované podľa poradia dôležitosti ktoré určí vedúci pracovník na jednotlivých zmenách.

práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
zaujímavý balík benefitov v zmysle platnej KZ
priateľské pracovné prostredie

Hľadáme dvoch uchádzačov. Jeden kandidát na 40 hod/týž., druhý na 37,5 hod/týž. - nepretržitá prevádzka. Ponúkame pracovnú zmluvy na dobu neurčitú po skúšobnej dobe 3 mesiace. Svoje žiadosti posielajte výhradne emailom a do subjektu uveďte prosím názov pozície. Kontaktovať budeme len tých kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.4.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

mechanik, strojár, údržba

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Práca nie je vhodná pre absolventa.

Výroba škrobu a škrobových derivátov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Tate & Lyle Boleraz, s.r.o. 919 08 Boleráz
Tate&Lyle Boleraz
91908 Boleraz

Kontakt

Kontaktná osoba: Radoslava Slezáková
E-mail: poslať životopis
ID: 3620628   Dátum zverejnenia: 13.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1050 + variabilná zložka podľa výkonu a 13 miezd po 1 roku odpracovanej doby