Operátor skladu hotových výrobkov

Tate & Lyle Boleraz, s.r.o.

Miesto práce
Boleráz
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
minimálne 870 EUR + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovedá za plnenie tekutých produktov do cisterien , blombovanie a CIPovanie skladových zásobníkov.
• Zodpovedá za pridelené strojnotechnologické zariadenie v prevádzke a je povinný dodržiavať určené ukazovatele pri jeho obsluhe podľa pracovných inštrukcií pre jednotlivé zariadenia.
• Dbá o efektívne a hospodárne využívanie elektrickej energie, pary a pomocných chemikálií.
• Prevádza čistenia v rámci GMP a udržuje pridelené zariadenia a priestory v čistote.
• Prevádza predpísané vzorkovania, požadované údaje zaznamenáva do príslušných záznamových hárkov.
• K údržbárskym prácam vydáva patričné pracovné povolenia v súlade s bezpečnostnou politikou spoločnosti Tate and Lyle.

V zmysle platnej KZ. Otázky radi zodpovieme na osobnom stretnutí.

K vašej žiadosti pripojte prosím aj súhlas so spracovávaním osobných údajov. Do subjektu emailu prosím uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, chemické, strojárske, elektrotechnické...

Vodičský preukaz

B

ochota pracovať v nepretržitej prevádzke, lojalita, pracovitosť, zodpovedný prístup k práci

Výroba škrobu, sirupov, maltodextrínu a kŕmnych zmesí

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3412845  Dátum zverejnenia: 20.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: minimálne 870 EUR + variabilná zložka mzdy