Store manager - Desigual Bory Mall

TASTY a.s.

Místo práce
Bory Mall, Lamač
plný úvazek
Termín nástupu
02.12.2018
Mzdové podmínky (brutto)
800 Eur základní mzda, 100 Eur osobní ohodnocení, 140 Eur pohyblivá složka mzdy dle plnění prodejních cílů

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete zodpovědná/ý za chod, vzhled a atmosféru prodejny, komunikaci s vedením společnosti, provozní a administrativní záležitosti prodejny, budete se přímo aktivně podílet na prodeji a servisu zákazníkům, budete vést a školit tým našich Asistentek prodeje.
Nástup dohodou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* 800 Eur základní mzda, 100 Eur osobní ohodnocení, 140 Eur pohyblivá složka mzdy dle plnění prodejních cílů
* stravenky
* zaměstnanecké slevy
* každého čtvrt roku nová uniforma - outfity z nové kolekce Desigual

Informace o náboru

Termín nástupu je dohodou.
Zkušenosti s pozicí Vedoucí nebo Zástupce vedoucí velkou výhodou, ale ne podmínkou!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Manager, vedoucí, prodavač, pokladní, módní poradce

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Asertivita, odolnost vůči stresu, týmovost, zodpovědnost, nadšení pro módu, chuť vést tým.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme obchodní společnost provozující na slovenském a českém trhu síť obchodů Desigual. Nejdůležitější je pro nás vztah k módě a nadšení pracovat pro jednu z nejoriginálnějších módních značek na světě!
ID: 3506585  Dátum zverejnenia: 19.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 Eur základní mzda, 100 Eur osobní ohodnocení, 140 Eur pohyblivá složka mzdy dle plnění prodejních cílů