Manažér obchodnej skupiny

TART, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo vás čaká

  • riadenie a vedenie obchodného tímu
  • jednania s klúčovými zákazníkmi
  • kontrola dodržovania platobných podmienok zákazníkov
  • plněnie stanoveného ročného plánu obratu a marže
  • spolupráca s ďalšími divíziami spoločnosti

Aké znalosti a schopnosti by ste mali mať

  • vysokoškolské vzdelanie – technický, obchodný smer výhodou
  • skúsenosti s vedením obchodnej sféry podmienkou
  • aktívna znalosť angličtiny podmienkou
  • znalosť maďarčiny výhodou
  • vodičský preukaz sk. B – aktívny vodič podmienkou
  • užívateľská znalosť práce na PC

Co vám možeme ponúknuť

  • stabilní zázemie úspešnej spoločnosti
  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • notebook, mobilný telefón, osobný automobil aj k súkromnému využitiu
  • ďalšie odborné vzdelávanie
  • nástup podľa dohody

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
ID: 3843922  Dátum zverejnenia: 9.1.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 500 EUR/mesiac