Reagujte bez životopisu

Lektor angličtiny v Poprade a Tatrách

Target services, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
24.01.2022
8 - 10 EUR/hod.Sadzba za vyučovaciu hodinu. Dĺžka vyučovacej hodiny je od 25 do 45 minút.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegov na pozíciu lektor angličtiny, najmä pre detské kurzy v Poprade a v základných a materských školách v okolí.

Ak chceš poáhať ľuďom s cudzími jazykmi, máš chuť naučiť sa náš inovatívny výučbový systém, ovládaš jazyk a vieš profesionálne vystupovať - a samozrejme zaujať deti, vyskúšaj sa s nami o tom porozprávať.

Všetkých pred nástupom tiež bezplatne zaškolíme na našu metodiku a poskytneme všetky metodické materiály ako učebnice, teacher´s manual, lesson plans ku každej hodine kurzu, flash cards a všetky ostatné pomôcky.

Dôležité je len mať výborné jazykové zručnosti, schopnosť profesionálne vystupovať pred ľuďmi a byť zodpovedný a dochvíľny.

Okrem lektora detskej angličtiny v našom tíme privítame aj lektorov online kurzov cudzích jazykov pre dospelých a tínedžerov.

Vodičský preukaz je výhodou, keďže na niektoré kurzy sa cestuje za klientom (do firiem alebo do škôl). Nepotrebuješ certifikát ani štátnu skúšku, pre nás sú dôležité reálne znalosti a zručnosti. Súčasťou vstupného zaškolenia je aj trénovanie samotnej výučby.

V súčasnosti máme viac ako 900 študentov a 20 lektorov, vyučujeme 8 cudzích jazykov (vrátane slovenčiny) a pôsobíme v regióne pod Tatrami v prezenčných kurzoch a všade na svete v online kurzoch. Vďaka metodike zameranej na reálne zručnosti a rozprávanie sú naše online hodiny úplne plnohodnotné v porovnaní s prezenčnými.

Sme exkluzívnymi partnermi spoločností Wattsenglish a Direct Language Lab, využívame jedinečný software na správu kurzov a jazykové služby poskytujeme mnohým firmám na Slovensku.

- možný vysoký počet odučených hodín počas celého dňa (ako plný úväzok) alebo čiastočný úväzok (vyučujeme počas celého dňa)
- flexibilný pracovný čas (každý týždeň flexi rozvrh, nemusí byť fixný)
- free vstupné školenie na výučbu jazykov (zvlášť pre deti a pre dospelých)
- kompletne systematicky vypracované materiály a časovo-tematické plány, online platfomra pre lektorov a detailné lesson plans pre lektorov výrazne uľahčujú prípravu na hodinu
- pravidelné metodické školenia a vzdelávanie pre lektorov
- legendárne tímbuildingy
- príjemní ľudia, priateľská atmosféra v tíme a vďační klienti
- doplnkové dôchodkové sporenie, lístky na hokej

Kontaktujte nás zaslaním vášho CV v slovenčine a motivačného listu v angličtine na [email protected]. Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor. Predpokladané ukončenie výberového procesu: 21.1.2022

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nadšenie a vášeň pre prácu s ľuďmi - dospelými alebo deťmi
- odborné a osobnostné predpoklady na prácu pedagóga
- motivácia naučiť sa nové, inovatívne spôsoby vyučovania
- ovládanie gramatických štruktúr a plynulá znalosť jazyka
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie, pozitívny prístup k dospelým, resp. k deťom

Target services, s.r.o. ponúka od roku 2009 jazykové služby pre public sektor, materské a základné školy a korporátny sektor. Od roku 2010 akreditovaná Ministerstvom školstva SR a v súčastnosti licencovaná na výučbu jazykov metódou Direct pre dospelých a tínedžerov (skupinovo aj individuálne) a britský koncept detskej angličtiny Wattsenglish.

Pomáhame ľuďom s cudzími jazykmi - zameriavame sa na reálne zručnosti a zlepšenie rozprávania. V našom portfóliu sú všetky jazykové služby ako preklady, tlmočenie, jazykové audity a služby pre korporátny sektor.

Spoločnosť pôsobí online a tiež v štyroch pobočkách v Prešovskom kraji a okrem vzdelávania ponúka prekladateľské služby a organizuje denné, resp. detské denné a pobytové tábory vo Vysokých Tatrách.

Portfólio našich jazykových služieb dopĺňa jazykové audity vo firmách a prekladateľské služby - úradné a neúradné preklady do svetových jazykov.

Viac informácií o kurzoch alebo kariérnych príležitostiach nájdete na www.target-skola.sk alebo na www.legaren.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3731867  Dátum zverejnenia: 7.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.