Lektor anglického alebo nemeckého jazyka v Poprade

Target services, s.r.o.

Karpatská 15, Poprad, okres Kežmarok, okres Poprad, okres Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
05.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
7,50 - 10,00 EUR/vyučovacia hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme motivovaných ľudí, ktorých baví učenie a práca s dospelými ALEBO práca s deťmi a majú chuť naučiť sa inovatívne spôsoby vzdelávania.

Cudzie jazyky (anglický, nemecký, španielsky, ruský, francúzsky a taliansky) učíme priamou metódou v kurzoch pre dospelých v jazykovej škole alebo vo firmách a odbornú angličtinu komunikačnou metódou. Lektori sa zväčša špecializujú nielen na jazyk, ale aj systém výučby, to znamená, že sú zameraní na výučbu pre dospelých alebo čisto na výučbu pre deti. Sme exkluzívnymi licencovanými partnermi spoločnosti Wattsenglish a spoločnosti DLLAB v regióne.

Hľadáme lektorov angličtiny pre deti alebo pre dospelých. V prípade, že ste odborníkom v inom cudzom jazyku, a je vám blízke učiteľstvo a moderné metódy vzdelávania, tiež nás neváhajte kontaktovať.

- možný vysoký počet odučených hodín počas celého dňa (ako plný úväzok) alebo čiastočný úväzok prevažne v popoludňajších hodinách
- flexibilný pracovný čas (každý týždeň flexi rozvrh)
- free vstupné školenie na licencovanú výučbu jazykov
- kompletne systematicky vypracované materiály a časovo-tematické plány pre lektorov výrazne uľahčujú prípravu na hodinu
- pravidelné metodické školenia a akcie organizované pre lektorov
- príjemní ľudia, atmosféra a klíma školy

V prípade záujmu o danú pozíciu nás zaslaním vášho CV v slovenčine a motivačného listu v anglickom/nemeckom jazyku kontaktujte na [email protected]. Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor v jazykovej škole TARGET v Poprade. Predpokladané ukončenie výberového procesu: 5.3.2018

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nadšenie a vášeň pre prácu s ľuďmi - dospelými alebo deťmi
- odborné a osobnostné predpoklady na prácu pedagóga
- motivácia naučiť sa nové, inovatívne spôsoby vyučovania
- ovládanie gramatických štruktúr a plynulá znalosť jazyka
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie, pozitívny prístup k dospelým, resp. k deťom
- nevyžadujme štátnu skúšku z jazyka, ale reálne znalosti (úvodné zaškolenie je bezplatné)

Target services, s.r.o. ponúka od roku 2009 jazykové služby pre public sektor, materské a základné školy a korporátny sektor. Od roku 2010 akreditovaná Ministerstvom školstva SR a v súčastnosti licencovaná na výučbu jazykov metódou Direct pre dospelých a tínedžerov (skupinovo aj individuálne) a britský koncept detskej angličtiny Wattsenglish.

Pomáhame ľuďom s cudzími jazykmi - zameriavame sa na reálne zručnosti a zlepšenie rozprávania. V našom portfóliu sú všetky jazykové služby ako preklady, tlmočenie, jazykové audity a služby pre korporátny sektor.

Spoločnosť pôsobí online a tiež v štyroch pobočkách v Prešovskom kraji a okrem vzdelávania ponúka prekladateľské služby a organizuje denné, resp. detské denné a pobytové tábory vo Vysokých Tatrách.

Portfólio našich jazykových služieb dopĺňa jazykové audity vo firmách a prekladateľské služby - úradné a neúradné preklady do svetových jazykov.

Viac informácií o kurzoch alebo kariérnych príležitostiach nájdete na www.target-skola.sk alebo na www.legaren.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3187955  Dátum zverejnenia: 19.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7,50 - 10,00 EUR/vyučovacia hodina