CFO, maloobchodný sektor

TARGET Executive Search

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
Dohodou
Od 5 000 EUR/mesiacPlat, bonusová schéma, ako aj systém benefitov pre danú pozíciu, bude prerokovaný priamo s klientom. Výsledné ohodnotenie, ktoré je nastavené férovo, v súlade s trhom v danej oblasti, bude závisieť od skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia zahŕňa plnú zodpovednosť za účtovníctvo, financie, kontroling a administratívu etablovanej, úspešnej maloobchodnej spoločnosti s aktivitami v regióne strednej a východnej Európy a na Balkáne. Pozícia je vhodná pre finančného profesionála, ktorý má rád výzvy, lídra, ktorý dokáže ďalej rozvíjať existujúci, dobre fungujúci systém finančného riadenia a výkazníctva a aktualizovať ho podľa požiadaviek obchodu a výroby. Hľadáme senior manažéra s komplexnými biznis znalosťami, ideálne niekoho, kto sa vypracoval a naučil sa osvedčené postupy v korporáciách a chcel by využiť toto know-how pri vylepšení existujúceho výkazníctva, finančnej kontroly a procesov finančného riadenia.

Finančný riaditeľ bude súčasťou biznis rokovaní, súvisiacich hlavne s rastom v regióne. Dôležitým predpokladom na úspech sú skúsenosti s riadením a rozvojom tímu kolegov, ideálne v multikultúrnom prostredí. Náš klient v súčasnosti podniká v 10 krajinách, čo prináša výzvy z hľadiska riadenia ľudí, kvality dát a procesov.

Napriek požadovanej seniorite, hľadáme finančného riaditeľa, ktorý ocení štíhlu riadiacu štruktúru, kultúru zameranú na kolegialitu, vzájomnú podporu a úctu. Ak je to potrebné, vyhrnie si rukávy a pustí sa do každodennej finančnej rutiny.

• Rozpočtovanie, plánovanie, cash-flow, pravidelné aj ad-hoc analýzy
• Konsolidácia výsledkov skupiny, reporting
• Identifikácia rizík, navrhovanie a implementácia procesných zmien na dosiahnutie kultúry „bez prekvapení“
• Riadenie finančného a administratívneho tímu
• Príprava nákladových a cenových modelov, podpora rozvoja, aktívna účasť na biznis rokovaniach
• Kľúčový partner pre banky, audítorov, daňových poradcov a štátne orgány
• Finančné a obchodné poradenstvo pre kolegov z top manažmentu
• Analýza procesov, tvorba koncepcií, zlepšovanie regionálnych nástrojov kontrolingu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Našim klientom je úspešná maloobchodná spoločnosť s aktivitami v regióne strednej a východnej Európy a na Balkáne.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

12

Vaše skúsenosti zahŕňajú:
• 12+ rokov relevantných pracovných skúseností so zameraním na financie (finančný manažment, účtovníctvo, kontroling, audit) získaných v medzinárodnej korporácii
• Veľmi dobrý prehľad o účtovných, daňových predpisoch a iných relevantných zákonoch súvisiacich s lokálnym a medzinárodným podnikaním
• Vysokoškolské vzdelanie
• MS Office, hlavne Excel
• Skúsenosti s vedením tímu
• Partnerský prístup, obchodné myslenie: podpora číslami a analýzami, návrhy riešení, aktívne sa podieľa na prijímaní strategických rozhodnutí
• Príjemné vystupovanie, schopnosť profesionálne komunikovať na všetkých úrovniach v rámci organizácie
• Kolegialita, pozitívny a praktickým prístup
• Veľmi dobrá znalosť angličtiny
• Pripravenosť cestovať (30 % pracovného času)

TARGET Executive Search (www.targetexecutivesearch.com) je rakúska spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti personálneho poradenstva, a to predovšetkým cieleného systematického oslovovania "headhuningu" v regióne strednej a východnej Európy. Zameriava sa na:

• Executive Search – Headhunting
• Board Recruitment
• Competition monitoring for management potential
• Career advisory & transition services

Spoločnosť TARGET Executive Search bola založená v roku 1994. Postupne sa vypracovala na vedúcu spoločnosť v oblasti Executive Search s regionálnym pôsobením. V súčasnosti pôsobí v na Slovensku, v Čechách, v Maďarsku, v Poľsku, v Rakúsku, v Rumunsku, v Bulharsku a v Nemecku. Zároveň má vybudovanú silnú sieť partnerských Executive Search spoločností v rámci medzinárodnej siete INAC (www.inac-global.com). Na slovenskom trhu pôsobí TARGET Executive Search od roku 1998.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4784279  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 000 EUR/mesiac