Junior účtovník s dobrou znalosťou nemčiny

TARGET Executive Search

Miesto práce
Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacSkutočné platové ohodnotenie sa bude odvíjať od skúseností vybraného kandidáta. Uvedená suma je informatívna a vybraní kandidáti budú o ohodnotení rokovať priamo sa klientom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia zameraná na podporu pri vedení účtovníctva pre súkromnú spoločnosť v nemeckom vlastníctve. Ide o stabilnú, stredne veľkú medzinárodnú obchodnú spoločnosť, ktorá sústreďuje svoje obchodné aktivity predovšetkým v nemecky hovoriacich krajinách. Pozícia je vhodná pre junior účtovníka (môže byť aj fakturant, AP/AR/GL špecialista), ktorý preferuje prácu v menšom tíme s komplexným účtovným záberom a možnosť odborného rastu s podporou skúseného Finančného riaditeľa. Znalosť nemčiny na úrovni B2 je nevyhnutnou podmienkou.

Zodpovednosť:

• Vedenie účtovných transakcií, komunikácia v nemčine s dodávateľmi a
odberateľmi za účelom správnosti dokladov
• Fakturácia a zaúčtovanie faktúr (dodávateľské, odberateľské faktúry, dobropisy,
cc 200 faktúr mesačne)
• Mesačné, štvrťročné a ročné závierky
• Výpočet DPH a príprava výkazu pre daňový úrad (s použitím vlastného
firemného softvéru)
• Spolupráca s externými poradenskými partnermi

  • Miesto výkonu práce – Bratislava
  • Samostatná kancelária
  • Notebook, mobilný telefón
  • Pracovná doba od 8-17, hodinová obedná prestávka
  • Práca počas sviatkov, len podľa potreby, zaplatená nad rámec, max 3 dni do roka
  • Home Ofiice možný; aj do budúcna

Ďakujeme za záujem o zverejnenú pozíciu. Pre zefektívnenie vzájomnej komunikácie a z dôvodu zabezpečenia súladu s požiadavkami GDPR, si vás dovoľujeme požiadať o registráciu priamo na www.targetexecutivesearch.com (Sign up), prípadne o zaslanie na [email protected] Pri registrácii nezabudnite priložiť svoj životopis, prípadne motivačný list. Váš profil bude dôkladne posúdený a vybraných kandidátov skontaktujeme ohľadom osobného pohovoru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2020 (ostáva ešte 32 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Predaj, distribúcia a oprava automobilov a motocyklov

Stabilná, stredne veľká medzinárodná obchodná spoločnosť, ktorá sústreďuje svoje obchodné aktivity predovšetkým v nemecky hovoriacich krajinách.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, financie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

Účtovník, Finančný analytik
1

• Vysokoškolské prípadne stredoškolské vzdelanie zamerané na účtovníctvo, financie
• 1-2 roky predchádzajúcich pracovných skúseností so zameraním na účtovníctvo
• Skúsenosť s prácou v medzinárodnom prostredí
• Skúsenosť so zastrešením účtovníctva pre spoločnosť s pobočkami v nemecky hovoriacich krajinách výhodou
• Dobrá znalosť nemčiny (B2); znalosť anglického jazyka výhodou
• Výborná znalosť MS Excelu
• Precíznosť, zodpovednosť, výborné analytické schopnosti

TARGET Executive Search (www.targetexecutivesearch.com) je rakúska spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti personálneho poradenstva, a to predovšetkým cieleného systematického oslovovania "headhuningu" v regióne strednej a východnej Európy. Zameriava sa na:

• Executive Search – Headhunting
• Outplacement
• Competition monitoring for management potential

Spoločnosť TARGET Executive Search bola založená v roku 1994. Postupne sa vypracovala na vedúcu spoločnosť v oblasti Executive Search s regionálnym pôsobením. V súčasnosti pôsobí v 7 krajinách strednej a východnej Európy: konkrétne na Slovensku, v Čechách, v Maďarsku, v Poľsku, v Rakúsku, v Rumunsku a v Bulharsku. Zároveň má vybudovanú silnú sieť partnerských Executive Search spoločností v rámci medzinárodnej siete INAC (www.inac-global.com). Na slovenskom trhu pôsobí TARGET Executive Search od roku 1998.

Recruiting Top Talent in CEE – 20th anniversary in Slovakia

Trusted Leaders Wanted!

Rozhovor s Headhunterkou

Happy 22nd Birthday TARGET!

Can Central and Eastern European Management Compete?

Brücke nach Osteuropa - Bridge to Eastern Europe

Headhunting na Slovensku

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Zelená 2
811 01 Bratislava

Kontakt

ID: 3982581  Dátum zverejnenia: 6.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac