Obchodný konzultant, región Bratislava alebo stredné Slovensko

TARGET Executive Search

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
1 800 EUR/mesiacSkutočné platové ohodnotenie sa bude odvíjať od skúseností vybraného kandidáta. Uvedená suma informatívna a vybraní kandidáti budú o ohodnotení rokovať priamo sa klientom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia je obsadzovaná pre zavedenú medzinárodnú spoločnosť v sektore TZB, ktorá predáva prémiové produkty a riešenia. Spoločnosť posilňuje svoje postavenie na Slovensku, a z toho dôvodu vytvorila 2 obchodno-technické pozície: prvú so zodpovednosťou za región Bratislava a druhú za stredné Slovensko. Pre každú z nich hľadáme sebavedomého, pozitívneho človeka z úspešnej firmy, experta v oblasti TZB, ktorý sa venuje priamemu predajú koncovým zákazníkom – remeselníkom, inštalatérskym a stavebným firmám a tiež predaju cez veľkoobchod a ocení možnosť pracovať s kvalitnými produktami.

Náplň práce:

• Produktové a obchodné poradenstvo a aktívna podpora obchodných partnerov – remeselníkov, inštalatérske a stavebné firmy (produktové školenia a pod.)
• Aktívna obchodná činnosť s veľkoobchodnými partnermi a distribútormi v regióne
• Vyjednávanie zmluvných a cenových podmienok
• Sledovanie vývoja na trhu, monitoring konkurencie, navrhovanie systémových krokov na zvýšenie trhového podielu spoločnosti

• Pravidelné produktové školenia
• Dlhodobú perspektívu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, ktorá predáva prémiové produkty
• Home-office s plným vybavením potrebným pre výkon práce

Ďakujeme za záujem o zverejnenú pozíciu. Pre zefektívnenie vzájomnej komunikácie a z dôvodu zabezpečenia súladu s požiadavkami GDPR, si vás dovoľujeme požiadať o registráciu priamo na www.targetexecutivesearch.com (Sign up). Pri registrácii nezabudnite priložiť svoj životopis, prípadne motivačný list. Váš profil bude dôkladne posúdený a vybraných kandidátov skontaktujeme ohľadom osobného pohovoru.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Zavedená medzinárodná spoločnosť v sektore TZB, ktorá predáva prémiové produkty a riešenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné, strojárske: TZB, Technika prostredia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodný zástupca, Obchodno-technický konzultant

Počet rokov praxe

3

• Skúsenosti s predajom v sektore TZB, aktívna databáza obchodných kontaktov v danom sektore vo zvolenom regióne
• Výhodou je znalosť produktov v odbore kúrenia, vodoinštalácie a sanity. Predchádzajúca prax v zavedenej medzinárodnej firme, ktorá má nastavené procesy a dodržiava zásady čestného a férového podnikania
• Obchodný duch, komunikatívnosť, schopnosť získať si obchodných partnerov a rozvíjať dlhodobé vzťahy na profesionálnej úrovni
• Znalosť anglického jazyka (prípadne nemeckého jazyka) aspoň na komunikatívnej úrovni za účelom školení je výhodou
• VŠ, prípadne SŠ vzdelanie so zameraním na TZB

TARGET Executive Search (www.targetexecutivesearch.com) je rakúska spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti personálneho poradenstva, a to predovšetkým cieleného systematického oslovovania "headhuningu" v regióne strednej a východnej Európy. Zameriava sa na:

• Executive Search – Headhunting
• Board Recruitment
• Competition monitoring for management potential
• Career advisory & transition services

Spoločnosť TARGET Executive Search bola založená v roku 1994. Postupne sa vypracovala na vedúcu spoločnosť v oblasti Executive Search s regionálnym pôsobením. V súčasnosti pôsobí v na Slovensku, v Čechách, v Maďarsku, v Poľsku, v Rakúsku, v Rumunsku, v Bulharsku a v Nemecku. Zároveň má vybudovanú silnú sieť partnerských Executive Search spoločností v rámci medzinárodnej siete INAC (www.inac-global.com). Na slovenskom trhu pôsobí TARGET Executive Search od roku 1998.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 3950039  Dátum zverejnenia: 11.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac