Manažér oddelenia DevOps

TARGET Executive Search

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Dohodou
2 500 EUR/mesiacÚdaj o základnej mzde považujte len za orientačný. Finálna základná mzda bude dohodnutá tak, aby bola motivačná pre vybratého kandidáta a bola v súlade s politikou odmeňovania spoločnosti, ktorá sa riadi pravidlami spravodlivosti a trhu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia vhodná pre IT manažéra, ktorý má skúsenosti so zastrešením vývoja sw aplikácií, prípadne vývoja aj prevádzky sw aplikácií, či už na strane klienta alebo na strane dodávateľa riešení. Zameria sa predovšetkým na zabezpečenie konštruktívnej spolupráce medzi biznisom a DevOps tímom (business analytici, technickí analytici, vývojári) tak, aby boli požiadavky biznisu transformované efektívne do vývojových projektov a požadované aplikácie boli doručené včas a v požadovanej kvalite. Pozícia je lokalizovaná v Košiciach.

Náplň práce:

Riadenie životného cyklu SW aplikácií (JAVA architektúra). Analýza požiadaviek interného zákazníka, návrh architektúry riešení, implementácia, zmeny existujúcich aplikácií, testovanie, realizácia IT podpory aplikácií, spolupráca s externými dodávateľmi. Priame manažérske aj odborné riadenie tímu business analytikov, technických analytikov a vývojárov.

• Konzultácie a spolupráca s vlastníkmi business procesov, formulovanie požiadaviek na vývoj/zmenu aplikácií v súlade s plánovaným rozpočtom
• Príprava, testovanie a implementácia riešení v požadovanom čase a kvalite s využitím princípov projektového manažmentu
• Aplikácia agilných metód vývoja a implementácie SW
• Manažment ľudských zdrojov, plánovanie kapacít vzhľadom na bežiace a plánované projekty (vedenie tímu 20tich kolegov)

Ďakujeme za záujem o zverejnenú pozíciu. Pre zefektívnenie vzájomnej komunikácie a z dôvodu zabezpečenia súladu s požiadavkami GDPR, si vás dovoľujeme požiadať o registráciu priamo na www.targetexecutivesearch.com (Sign up). Pri registrácii nezabudnite priložiť svoj životopis, prípadne motivačný list. Váš profil bude dôkladne posúdený a vybraných kandidátov skontaktujeme ohľadom osobného pohovoru.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Významná medzinárodná spoločnosť so silným zázemím na slovenskom trhu s centrálou v Košiciach.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

10

• 3+ rokov skúseností v obdobnej manažérskej pozícii, či už na strane klienta alebo na strane dodávateľa SW riešení
• Znalosti prostredia JAVA výhodou
• Znalosť agilných metód vývoja a implementácie SW
• Projektové riadenie, komunikácia s biznisom, koordinácia práce
• Skúsenosti s rozvojom a hodnotením tímu (stanovenie KPIs, hodnotenie kolegov, rozvojové programy)
• Pragmatický, systematický, výborný v komunikácii a organizácii práce
• Dobrá znalosť angličtiny

TARGET Executive Search (www.targetexecutivesearch.com) je rakúska spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti personálneho poradenstva, a to predovšetkým cieleného systematického oslovovania "headhuningu" v regióne strednej a východnej Európy. Zameriava sa na:

• Executive Search – Headhunting
• Board Recruitment
• Competition monitoring for management potential
• Career advisory & transition services

Spoločnosť TARGET Executive Search bola založená v roku 1994. Postupne sa vypracovala na vedúcu spoločnosť v oblasti Executive Search s regionálnym pôsobením. V súčasnosti pôsobí v na Slovensku, v Čechách, v Maďarsku, v Poľsku, v Rakúsku, v Rumunsku, v Bulharsku a v Nemecku. Zároveň má vybudovanú silnú sieť partnerských Executive Search spoločností v rámci medzinárodnej siete INAC (www.inac-global.com). Na slovenskom trhu pôsobí TARGET Executive Search od roku 1998.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 3931752  Dátum zverejnenia: 1.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac