Vedúci údržby

TARGET Executive Search

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
Dohodou
3 000 EUR/mesiacSkutočné platové ohodnotenie sa bude odvíjať od skúseností vybraného kandidáta. Uvedená suma informatívna a vybraní kandidáti budú o ohodnotení rokovať priamo sa klientom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je popredný svetový dodávateľ v oblasti automobilového priemyslu (Tier 1) so širokým rozsahom technológií a vysokou mierou automatizácie, hľadáme Vedúceho údržby. Úspešný kandidát spolu so svojím tímom, zabezpečuje jednak zmenovú údržbu, preventívnu údržbu, ale tiež SMED, správu budovy a manažment spotrebného materiálu a náhradných dielov. Reportovať bude Technickému riaditeľovi spoločnosti.

Zodpovednosti:

• Zaistenie kvality a efektivity aktivít údržby v súlade s IATF 16949 a so slovenskou legislatívou
• Neustále zlepšovanie procesu údržby; podpora pri tvorbe a uplatňovaní Lean procesov
• Príprava akčných plánov – kontrola plnenia nápravných a preventívnych opatrení
• Zodpovednosť za technickú dokumentáciu k jednotlivým strojným zariadeniam
• Vedie a koordinuje zverený tím kolegov, organizuje ich denné aktivity, podporuje ich odborný rast a motiváciu
• Koordinácia hladkého priebehu nábehu nových projektov z pohľadu údržby
• Zabezpečuje dodržiavanie štandardov kvality, BOZP a ŽP
• Podpora pri realizácii výrobných a 5S auditov

Ďakujeme za záujem o zverejnenú pozíciu. Pre zefektívnenie vzájomnej komunikácie a z dôvodu zabezpečenia súladu s požiadavkami GDPR, si vás dovoľujeme požiadať o registráciu priamo na www.targetexecutivesearch.com (Sign up). Pri registrácii nezabudnite priložiť svoj životopis, prípadne motivačný list. Váš profil bude dôkladne posúdený a vybraných kandidátov skontaktujeme ohľadom osobného pohovoru.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Popredný svetový dodávateľ v oblasti automobilového priemyslu (Tier 1).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

15

• Minimálne 5 rokov praxe v oblasti riadenia údržby (Vedúci údržby) v priemyselnom podniku so širším rozsahom technológií a vyššou mierou robotizácie
• Skúsenosť s riadením údržby v automobilovom priemysle veľkou výhodou
• Skúsenosť s riadením stredne veľkého tímu; vie filtrovať a systematizovať požiadavky prichádzajúce zvonku a zároveň efektívne organizovať a rozdeľovať činnosti v rámci zvereného tímu
• Znalosť nástrojov a noriem v údržbe v automobilovom priemysle
• Aspoň priemerná znalosť angličtiny, ktorá umožní efektívne fungovanie v rámci tejto medzinárodnej korporácie
• VŠ vzdelanie technického smeru, prípadne SŠ vzdelanie a relevantná prax v danej oblasti
• Technické zručnosti v oblasti pneumatiky, hydrauliky a mechaniky
• Skúsený manažér, ktorý má stále energiu sa učiť a adaptovať
• Výborné organizačné a komunikačné schopnosti
• Flexibilný človek s aktívnym prístupom, ktorý je schopný zvládať záťažové situácie, keďže údržba v rámci priemyselného podniku so širokým rozsahom technológií bude aj napriek nastavenému a fungujúcemu systému údržby vždy o troubleshootingu

TARGET Executive Search (www.targetexecutivesearch.com) je rakúska spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti personálneho poradenstva, a to predovšetkým cieleného systematického oslovovania "headhuningu" v regióne strednej a východnej Európy. Zameriava sa na:

• Executive Search – Headhunting
• Board Recruitment
• Competition monitoring for management potential
• Career advisory & transition services

Spoločnosť TARGET Executive Search bola založená v roku 1994. Postupne sa vypracovala na vedúcu spoločnosť v oblasti Executive Search s regionálnym pôsobením. V súčasnosti pôsobí v na Slovensku, v Čechách, v Maďarsku, v Poľsku, v Rakúsku, v Rumunsku, v Bulharsku a v Nemecku. Zároveň má vybudovanú silnú sieť partnerských Executive Search spoločností v rámci medzinárodnej siete INAC (www.inac-global.com). Na slovenskom trhu pôsobí TARGET Executive Search od roku 1998.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 3925372  Dátum zverejnenia: 17.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac