Manažér nepriameho nákupu

TARGET Executive Search

Miesto práce
Trenčiansky kraj
3500 EUR, údaj považujte za orientačný. Finálna základná mzda bude dohodnutá priamo so zamestnávateľom tak, aby bola motivačná vzhľadom na predchádzajúce skúsenosti a kompetencie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia vhodná pre manažéra nepriameho nákupu alebo komoditného lídra vo výrobnej spoločnosti. Jeho/jej úlohou bude v spolupráci s HQ centralizovať nepriamy nákup v rámci závodov na Slovensku, zaviesť komoditný model a existujúci tím kolegov prebudovať na tím komoditných expertov.

Zodpovedá za:
• Zefektívnenie fungovania nepriameho nákupu v závodoch na Slovensku, a to zavedením komoditného modelu a súvisiacej centralizácie;
• Plná zodpovednosť za naplnenie KPIs a rozpočtu v rámci nepriameho nákupu na Slovensku;
• Prebudovanie existujúcich tímov nepriameho nákupu na funkčný tím komoditných expertov a tiež rozšírenie tímu;
• Systematizáciu v rámci celého procesu nepriameho nákupu so zameraním na znižovanie nákladov a zároveň zachovanie najvyššej kvality s využitím know-how z materskej spoločnosti;
• Analýzu požiadaviek na nepriamy nákup, komunikáciu s top manažmentom závodov; návrh a implementácia procesov a nástrojov na zabezpečenie nákupných požiadaviek biznisu;

Požiadavky:
• Solídne znalosti v oblasti riadenia nepriameho nákupu v rámci výrobného sektora či už ako Manažér nepriameho nákupu, alebo Komoditný líder;
• Skúsenosť s riadením alebo koordináciou tímu; prirodzený líder, ktorý podporuje a rozvíja talenty;
• Pozitívny, otvorený a konštruktívny manažér s veľmi dobrou úrovňou komunikácie a vnútornou dynamikou;
• Profesionálny, presný, asertívny s výbornými vyjednávacími zručnosťami;
• Univerzitné vzdelanie;
• Výborná znalosť angličtiny.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

TARGET Executive Search (www.targetexecutivesearch.com) je rakúska spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti personálneho poradenstva, a to predovšetkým cieleného systematického oslovovania "headhuningu" v regióne strednej a východnej Európy. Zameriava sa na:

• Executive Search – Headhunting
• Board Recruitment
• Competition monitoring for management potential
• Career advisory & transition services

Spoločnosť TARGET Executive Search bola založená v roku 1994. Postupne sa vypracovala na vedúcu spoločnosť v oblasti Executive Search s regionálnym pôsobením. V súčasnosti pôsobí v na Slovensku, v Čechách, v Maďarsku, v Poľsku, v Rakúsku, v Rumunsku, v Bulharsku a v Nemecku. Zároveň má vybudovanú silnú sieť partnerských Executive Search spoločností v rámci medzinárodnej siete INAC (www.inac-global.com). Na slovenskom trhu pôsobí TARGET Executive Search od roku 1998.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 3792091  Dátum zverejnenia: 21.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3500 EUR, údaj považujte za orientačný. Finálna základná mzda bude dohodnutá priamo so zamestnávateľom tak, aby bola motivačná vzhľadom na predchádzajúce skúsenosti a kompetencie.