Technical Sales Representative – pozícia vhodná aj pre absolventa strojára

TARGET Executive Search

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
2000 EUR. Údaj o základnej mzde považujte len za orientačný. Finálna základná mzda bude dohodnutá tak, aby bola motivačná pre vybratého kandidáta a bola v súlade s politikou odmeňovania spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme mladého energického človeka, ktorý má záujem pracovať pre prémiovú značku v sektore priemyselných mazív a po postupnom zaškolení sa vypracovať na pozíciu Technical Sales Representative.

Náplň práce:

• V spolupráci so skúsenými kolegami poskytovať odborné poradenstvo a rozvíjať predaj kvalitných produktov – priemyselných mazív.
• Starostlivosť (udržuje a rozvíja obchodné vzťahy) u existujúcich a perspektívnych zákazníkov na Slovensku – automobilový a priemyselný sektor.
• Zodpovedá za prípravu cenových ponúk a zodpovedá za predajné aktivity v rôznych segmentoch trhu s kľúčovými zákazníkmi.
• Vyjednáva s klientmi o rôznych technických vylepšeniach a vývojových otázkach, podieľa sa na výbere priemyselných produktov, dizajne a skúškach s OEM.
• Aktívne spolupracuje s ostatnými oddeleniami v rámci firmy.

Požiadavky:

• Ukončené technické vzdelanie. Ideálny kandidát má veľmi dobré technické vedomosti (napríklad z oblasti strojárstva, chémie, hutníctva, atď.) získané pri štúdiu alebo v praxi. Za technické vedomosti sa považuje aj napríklad záľuba v opravovaní motoriek, áut a strojov.
• Prax v oblasti predaja technických produktov je výhodou.
• Slovenský jazyk ako materinský jazyk a angličtina, nemčina výhodou.
• Spoľahlivosť, lojalita a pracovná stabilita.
• Flexibilita a ochota učiť sa, dobrý časový manažment.
• Orientácia na zákazníka, príjemné vystupovanie.
• Kandidát bude pracovať na home - office s možnosťou využívať firemnú kanceláriu.

V prípade, že máte o túto pozíciu záujem a spĺňate uvedené požiadavky, prosíme poslať váš životopis na [email protected]. Odpovedať budeme len vybraným kandidátom, ktorí najlepšie spĺňajú podmienky hľadaného profilu.Budeme kontaktovať iba vhodných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť, ktorá vyvíja a vyrába pokrokové produkty – mazivá, hlavne pre automobilový a priemyselný sektor. Spoločnosť má výrobu a vývojové centrum v Nemecku a bola založená v roku 1936. Na Slovensku funguje od roku 2010. Tím v rámci regiónu CEE tvoria profesionáli v odbore, ktorí majú skúsenosti z nadnárodných korporácií a veľmi si vážia, že pracujú v menšej, rodinnej firme, v ktorej vládne priateľská atmosféra založená na profesionalite a vzájomnej dôvere.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

TARGET Executive Search (www.targetexecutivesearch.com) je rakúska spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti personálneho poradenstva, a to predovšetkým cieleného systematického oslovovania "headhuningu" v regióne strednej a východnej Európy. Zameriava sa na:

• Executive Search – Headhunting
• Board Recruitment
• Competition monitoring for management potential
• Career advisory & transition services

Spoločnosť TARGET Executive Search bola založená v roku 1994. Postupne sa vypracovala na vedúcu spoločnosť v oblasti Executive Search s regionálnym pôsobením. V súčasnosti pôsobí v na Slovensku, v Čechách, v Maďarsku, v Poľsku, v Rakúsku, v Rumunsku, v Bulharsku a v Nemecku. Zároveň má vybudovanú silnú sieť partnerských Executive Search spoločností v rámci medzinárodnej siete INAC (www.inac-global.com). Na slovenskom trhu pôsobí TARGET Executive Search od roku 1998.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 3702363  Dátum zverejnenia: 25.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000 EUR. Údaj o základnej mzde považujte len za orientačný. Finálna základná mzda bude dohodnutá tak, aby bola motivačná pre vybratého kandidáta a bola v súlade s politikou odmeňovania spoločnosti.